Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a mostani lányoknak ( 13-18) az EMO-s pasik jönnek be és nem a normális pasik?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 14:43
1 2 3 4 5
 11/45 anonim válasza:

szija.:)

én 14 leszek ősszel,és,mint minden más hasonló korú lánynak,nekem is tetszik egy pasi.És k.urvára nem emo.sőt!szőkésbarna hajú,zölszemű,izmos,vicces és baromi kedves is.pláne úgy,hogy már évek óta ismerem és nagyon sokat beszélgetek vele.csak barátok vagyunk,döntésünk alapján,de mindent elmondunkegymásnak.

az emósok meg világéletükben kis g.ecik vtak.nekem sose jöttek be.és valószínűleg nemis fognak.

:)

2011. jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:

"viszont fenyegetőzni szoktam vele,h öngyilkos leszek he ez meg az...nekem ez a legegyszerűbb megoldás a dolgok eléréséhez,de valjukbe,csak az emberi gátlások tanítják azt,h ezt így meg úgy nemlehet!"


úristen. te nagyon szánalmas vagy.


amúgy nincsenek EMO METÁL zenekarok

2011. jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:

Amúgy tényleg sokaknak bejön, de nem mindenkinek. Igazából az emberekre valóban hatással van, milyen "idálokat" látnak a tévében, és mivel az együttesek többsége fiatal, emos hajú

vagy annak látszó srácokból áll, nem csoda, ha egy idő után az ő ízlésüket is formálja.

Szerintem az emokban az lehet a vonzó, hogy közülük sok fiúnak nagyon szép arca van, lehet nőies, de igazából a nők azok, akik igazán szépek esztétikailag az emberek közül. Belsőleg meg örülnek a csajok, hogy a pasi érzékeny, és nem egy bunkó tahó - én legalábbis ilyen érveket hallottam azoktól, akiknek ők jönnek be. Nekem nem tetszenek, meg már túl idős vagyok ehhez, de azt én is látom, hogy nagyon népszerűek, és nem csak emo lányok körében. Szerintem ezt kinövik, mivel 18 év felett már nem nagyon vannak emo pasik, úgyhogy akkor majd rátérnek a "hétköznapi" fiúkra. Vagy a pasijuk hétköznapi lesz addigra.

De nem érdemes ezen felháborodni, mert vannak, akik a kigyúrtakra fújolnak, vannak, akik a "pávafiúkra" akik a hajógyárin ropják és ugyanolyan "férfiatlanok", van aki alapból nem szereti, ha egy pasi túl hétköznapi, szóval szerintem ez teljes mértékben ízlés kérdése.

2011. jún. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:

Úristen véletlenül elírtam egy nevet...azonnal kössetek bele :D


Ízlések dolga de szerintem nem férfiasak ezek a fiúk. Meg ez az érvágdosós dolog, is szánalmas. Csak az önsajnáltatás a célja. Senkit nem lehet azzal zsarolni, hogy megölöm magam, még akkor sem ha nem komoly.

Nem bírom azokat akik folyton csak nyávognak, hogy az életük így meg úgy sz.r, és sajnálják magukat. Nem segítenek magukon, és ez egy fiúban elég visszataszító...hogy nézhetnék erős férfiként arra aki a szobájában gubbaszt és "szomi" zenét hallgat, ahelyett, hogy megoldást keresne a problémáira.

2011. jún. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:

ma 15:10

Igen,akkor olvassmár utána légyszives! Majd mindjárt dobog egy linket neked jó? Én emó vagyok és azonbelül is az emocore stílust képviselem! A táskámon ilyan álltalam csinált horror figurák lógnak,kicsit befestve pirossal,h vérnek tűnjön,az emocore-ok agresszívabbak ,mint a sima emók (de ők is régebbről származó stílust képviselnek,ez még a 80-években is létező műfajvolt és nem a tokjósok ember!),kicsit antiszociálisak és mindent megtesznek azért,hogy elérjék amit akarnak! Kicsit nézz utána és ne csak abban hidj,amit a vivás média mutat! Nálunk ez amolyan "divat",hogy érfelvágással fenyegetőzünk,olyan mint a rappareknél a "megverleg csicska" vagy a diszkósoknál a lenyulom a csajod stb... az mivel különb? É nelennék méga szánalmas? C

2011. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
Egy emos metál zenekarra azért én is kíváncsi lennék?
2011. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
Az akkor nem emo hanem goth valamelyik oldalága...vagy legalábbis abból nyúlták. :S
2011. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
mineral, Texas Is The Reason....
2011. jún. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

15:15


őőő bocs, de én nem nézek vivát :) ezt buktad, öcsi.


nem kell kioktatni, utána olvastam már párszor az ilyen dolgoknak... de nem kell itt verni magad, hogy neked pirossal be vannak festve a figuráid, mintha véresek lennének. :D és ha most emo metál zenekarnak belinkelsz egy bmth-t, vagy valamit akkor én hülyére röhögöm magam :)


amúgy meg igenis szánalmas ezzel fenyegetőzni. ez olyan szintű életképtelenségre vall, hogy akár meg is ölhetnéd magad, szerintem azzal se veszítene semmit a világ :) és most tök mindegy, hogy a rapperek meg stb.k mit csinálnak, nem róluk van szó

2011. jún. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

ma 15:18

azta ,de okos vagy komolyan mondom,itt lennél széthisztizném a fejed,de csak azért ,mert úgyiscsak ilyennek látoda fajtám,különben mi egymásközött nem így küldjük...tökre elvagyunk hiddel,sokmindenféle emós megfordul köztünk ,de tokjós egy se,minálunk úgyvan ez,hogy nem mi választottuk a stílust,hanem a stílus minket! Igen néha "gubbasztunk" ami abból áll,hogy figyelmesen meghallgatjuk a másikat és szét tűnik "imós hordának" a külső szemlélőknek ,mert pár nem emóson kívűl vannak akik kerülnek minket! De meghallgatunk bárkit és nem szomorkodunk ,csak mkimutatjuk ha bánatunk van,nemúgy mint álltalában mások,akik elnyomják!!

2011. jún. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!