Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a mostani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a mostani lányoknak ( 13-18) az EMO-s pasik jönnek be és nem a normális pasik?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 14:43
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

ma 15:28

Kanássat iszok,mert az így menő! XD

2011. jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:

ma 15:35

Nelegyek? Győzzmeg!

2011. jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
nagyon menő igénytelen piát inni... undorító, a gyomrom felfordul az ilyenektől.
2011. jún. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:

ma 15:39

Punk and emo! Probléma?

2011. jún. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

MILYEN PUNK AND EMO????

te miről beszélsz???????????????

fuhh. na jó mindegy, úgy is kb. egy 15 éves kis nyomorék vagy, majd kinövöd : ) addig meg maradj ilyen tudatlan és szánalmas

2011. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

ma 15:41

Hogy beszélsz velem? Könnyen sírok az ilyenektől,mert átérzem a gyűlöletet vagy mégis mit akarsz a nagybetűkkel HAA?

2011. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
Amúgy nem sírtam ,de GYőztem! Így kell az érzelmekkel játszani,megjátszom magam és már nem tudsz vele mit kezdeni és sírva menekülsz el! Csak tudnám,h mért félnek az emberek ennyire az érzelmektől...Mindegy addíg én kijátszom őket!!
2011. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
hát te hülye vagy... senki nem menekült el, csak nincs kedvünk egy ilyen pisissel foglalkozni :) de azt csinálsz amit akarsz
2011. jún. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Nem unalmas még, hogy egymást fikázzuk különböző zenei stílus hallgatása vagy az öltözködés miatt? a rockereket is szidták, hogy mind igénytelen és büdös, aztán a rapperek, hogy olyan a gatyájuk, mintha beszartak volna, és füveznek is... A diszkósok b.zik... és amúgy mindenki f.sz, aki nem olyan mint te!

Remélem kinövitek ezt, hogy ez alapján ítéltek meg embereket. A "normális" emberek közt is rengeteg gonosz szívű, vagy épp életképtelen példány található, teljesen fölösleges a 15-18 évesek aktuális haján, öltözködési szokásain lovagolni. Meg ez hogy érfelvágósak legalább akkora általánosítás, mint hogy a rockerek nem fürdenek.

Én nem állok senki pártján, egyszerűen túllátok a külsőségeken és az embert nézem.

2011. jún. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

ma 16:06

SP voltam,szevasztok!!

2011. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!