Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi van? :/ (13 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? :/ (13 éves lány)

Figyelt kérdés

Voltam nyaralni a Balatonnál és hát volt ott egy gyerek aki nagyon tetszett(sőt..) csak sajnos el kellett menni...

Valószínűleg sohasem fogom többé látni és emiatt nagyon rosszul érzem magam.Miért is? Mert arra gondoltam,amikor megláttam,hogy nekem ő a tökéletes és hogy nem fogok soha többé már találni olyat aki olyan mint ő... Tudom,hogy hülyeség de hát olyan rossz érzés. :( Volt már veletek ilyen? Ha nem akkor is segítenétek,hogy mit lehet csinálni ilyenkor?


2011. jún. 22. 16:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mármint az üdülőben volt.
2011. jún. 22. 16:24
 2/11 anonim ***** válasza:

Volt ilyen,persze.Ilyenkor keresheted facebookon,iwiwen..de nem nagyon fogod megtalálni.Én sem találtam meg,nem is annyira kutattam utána,de nem bántam meg.Megtaláltam az életem szerelmét$$remélem velem marad$$neked meg sok szerencsét!:)

15/L

2011. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen idős koromban folyamatosan ezt érzetem mindenkivel kapcsolatban akit megkedveltem. lehetett az idősebb fiatalabb, mindegy volt. Ma már azért az Internek világában könnyebb helyzetben vagy. Pláne ha email, msn, skyp, címet cseréltetek. Ha nem akkor meg ott az iwiw és facebook.
2011. jún. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
első szerelem! :) sosem fogod elfelejteni, de hidd el találsz még számodra tökéletes férfit 28/L
2011. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még a nevét se tudom... :( Így esélyem sincs rá,hogy megtaláljam. Nem beszéltünk meg semmi,csak egyszerűen áá nem tudom,egyszerűen <3. Én nem szoktam valakibe csak úgy belezúgni és most olyan furcsa.
2011. jún. 22. 16:41
 6/11 anonim ***** válasza:
Van ilyen,hogy első látásra szerelem:DD
2011. jún. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom,de ez olyan szerencsétlen helyzet volt. Majdnem bőgtem is emiatt. :S
2011. jún. 22. 17:00
 8/11 anonim válasza:

De ha a nevét sem tudod.. akkor mit vársz? :\

Ezek szerint nem is beszéltél vele.. Így hogy lehet valakit ilyen mélyen megszeretni? :| Akkor mi lesz később?:D

Nem tudod máshogy "kiheverni" mint, hallgass sok érzelgős számot, és foglald el magad. :) Ne rá gondolj... És ne is keresd őt Facebook-on se, meg semmilyen módon ne akarj kapcsolatba lépni vele, mert ez szinte lehetetlen... és csak még rosszabb lenne a kedved... Hajrá :)

14L

2011. jún. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
17:34 én sem tudom,szerintem úgy hogy van olyan hogy első látásra love,mint ahogy már előttem is írták.Egyébként én nem vagy ilyen,hogy csak így belezúgjak valakibe...
2011. jún. 22. 18:16
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem kicsit rosszabb a helyzetem, mivel én ABBA a fiúba pontosan 3 éve vagyok halálosan szerelmes, és elköltözünk... :(((
2013. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!