Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Telefonon kersztül milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telefonon kersztül milyen dolgokból szűrhető le, hogy tetszem a másiknak?

Figyelt kérdés

Mostanság sokat hívok egy lányt. Igazából baromira kedvelem, de nem akarom még elmondani neki. Jelekre várok, visszajelzésre, mert nem akarok pofára esni. Félek, hogy tévedek, akkor viszont nem fog velem beszélgetni és azt nem akarom. Sajnos kissé távol él tőlem és így vizsgaidőszakban keveset látom, így hát marad a mobil.


Mire figyeljek? Elég tapasztalatlan vagyok még. Milyen lejei lehetnek a beszélgetésben tlefonon át?


19/F


2011. jún. 22. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha rezeg közbe a telefon akkor már van köztetek egy fajta vibrálás XD
2011. jún. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
K_rva nagy volt, de most komolyan. :D :D :D
2011. jún. 22. 17:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Provokáld egy kicsit. Tegyél finom utalásokat, legyél néha kétértelmű. Ez a flört. Ha nincs mire reagálnia, nem is fog.
2011. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Például?


Amúgy mindig a suli ürügyén hívom fel. :D

2011. jún. 22. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:

az már alapból jó jel ha felveszi... de komolyan, magamból kiindulva :D én csomószor a párna alá dugom a telefonom és 'jajj nem hallottam bocsi' :D


amúgy idegesen nevetgél, néha összekuszálja a szavakat, esetleg játszik valamivel telefonálás közben és elejti, meg mondjuk velem az is elő szokott fordulni, hogy gyakran visszakérdezek, nem bunkóságból, hanem csak mert annyira 'elmélyedek' a pasi hangjában, hogy nem is hallom mit mond :D de ez én vagyok :D


17/L

2011. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon jó, csak így tovább.


Eddig nehéz, ugyanis mindketten mosolygunk állandóan, ha egymással csevegünk. Meg néha fel-fel nevet.

2011. jún. 22. 18:11
 7/7 anonim ***** válasza:

"Például?"


Nincs példa, ez nem előre betanult szöveg, élőben kell az őáltala mondott dolgokra úgy reagálni.

2011. jún. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!