Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már nem vagyok tisztában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem vagyok tisztában az érzéseimmel, akkor mit tehetek?

Figyelt kérdés
már több éve együtt vagyunk, együtt élünk, de valami megváltozott. már nem tudom, hogy mennyire szeretem, már nem olyan jó vele, mint rég, már nem vagyok vele olyan szivesen. hogyan "deríthetném" ki, hogy mit is érzek valójában? töltsek külön tőle pár napot? vagy hogyan? 27/N
2010. okt. 19. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy biztos abban mit érzel, akkor sajnos valószínű, hogy már nem szereted annyira. De ha pár napot külön töltetek barátnőkkel elmentek vhova, vagy máshol alszol, lehet hogy újra fellángol.
2010. okt. 19. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Erre egy ősi kínai közmondással válaszolnék: ha azon gondolkozol, hogy a helyes ösvényen jársz-e, biztos lehetsz benne, hogy már rég letértél róla.
2010. okt. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hagyd el ez lesz a legjobb még nem késő...
2010. okt. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lamafighter ***** válasza:

ki tudja,...

egy hosszabb távú kapcsolatban lehetnek néha "megingások"...

sztem először próbálj meg pár napot külön tölteni,..ha annyira nem változik a dolog, akkor viszont mondd meg neki, hogy hogyan érzel és ne húzd tovább a dolgot.. ennyit megérdemel

2010. okt. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsóval értek egyet. vannak hullámvölgyek, és most épp egy jó mély völgyben lehetsz. tudod, nekem is volt ilyen ingadozásom jó másfél évvel ezelőtt. különböző okok miatt rengeteget veszekedtünk, szinte mindennaposak voltak. nem volt jó a sex, mármint az jó volt, de ha havonta ha egyszer sor került rá, akkor sem kívántam, csak miatta. és pont ekkor belépett egy másik fiú a képbe, úgyhogy volt kísértés rendesen. aztán jött egy jó pár kiborulós napom, amikor aztán pofozkodtam, üvöltöttünk, kiakadtunk, nem szóltunk egymáshoz, és egyszer egy ilyen pillanatban kimondtam, hogy már nem biztos, hogy szeretem. ezt is üvöltve. itt megköszönte, hogy végre kimondtam. aztán jött a nyugis időszak.

én magamban elkezdtem gondolkodni, hogy végül is miért ne szeretném. ugyanaz az ember, és még a jó tulajdonságai ugyanúgy benne vannak, amikbe annó beleszerettem, csak újra meg kell találni. meg hát ilyen veszekedések után csoda, hogy ő sem hagyott ott. kezdtünk kompromisszumokat kötni, és most még talán szerelmesebb vagyok, mint akkor.


ő azt mondta, a problémák azért vannak, hogy megoldják őket. és igaza van. sok kapcsolat megy tönkre, mert az első problémáknál feladják. te ne légy az. próbáld meg te is, amit én, tedd helyre magadban, lehet, hogy hetekbe fog telni, de utána úgy is rájössz, hogy mit érzel, ha végképp nem változik semmi, hagyd ott. De légy vele őszinte.


Sok sikert, és bocs, hogy egy kicsit hosszúra sikeredett.

2010. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!