Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok tisztában az érzéseimmel, többi lent?

Figyelt kérdés

Ma van 1 hónapja hogy együtt vagyok a barátommal.

Én 16, ő 21.

Még nem volt semmi komoly köztünk, nem is szeretném egyelőre, de valahogy nem érzek még úgy, mint ő. Ő már azt mondja szerelmes, de valahogy én ezt nem éreztem még és most se igazán. Ha nem lehet velem nagyon szomorú vagyok, amikor vele vagyok boldog vagyok, és örülök neki, és egész nap csak vele lennék. Majdnem olyan, hogy se veled, se nélküled ... kicsit elgondolkodtam ezen, hogy szerelmes vagyok-e és érdemes-e így ebben a kapcsolatban maradni.

Szerintetek?


2011. ápr. 22. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom ez neked az első jövőbeli elképzelt komolyabb kapcsolatod lenne jelenleg....


Ezt vagy érzed vagy nem, az érzéseket nem tudjuk belédmagyarázni!

2011. ápr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ilyen mondóka, még megboldogult Kurt Vonneguttól tanultam:


"A szerelmünk kicsikém hidd el nem csak maszlag,

mihelyst elmúlsz 16, rögtön meg is... győzlek"


Úgyhogy számíthatsz rá.

2011. ápr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!