Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Ráírjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ráírjak?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és van egy fiú aki szintén 15 éves, ő is most ballagott el, csak másik iskolából..És nekem nagyon tetszik..Múltkor ráírtam facebookon és be is vallottam neki.Nem volt valami nagy beszélgetés, de legalább megmondtam neki.De én megszeretném ismerni, csak nem merek nagyon ráírni..Szerintetek mit csináljak?
2011. jún. 23. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem kellett volna elmondanod neki!!! De már mind1... erre mit reagált? ha nyitott akkor írj rá, legyél nagyon jó haverja, ennél többet egyelőre ne akarj! Utána próbálkozhatsz közelebb kerülni :)
2011. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj rá, szeritnem nem lehet belőle semmi rossz :)
2011. jún. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egy próbát megér

mit veszítehetsz? semmit

2011. jún. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér.

De többet ilyet ne csinálj. Az elhamarkodott tetszésnyilvánítás/szerelmi vallomás riasztó lehet.

2011. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!