Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dilemma, ráírjak vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dilemma, ráírjak vagy ne?

Figyelt kérdés
Szoval van egy lány, nem igazán akarok írni, mert milyen már az, de össze se futunk, szoval máshogy meg nem menne :S
2011. szept. 9. 20:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó gáz, ha egy fiú nem képes kezdeményezni. Könyörgöm, hova tűnnek az értékek, manapság muszáj a lányoknak a kezükbe venni az irányítást? Ha tökös gyereknek érzed magad, és AKARSZ a csajtól valamit, akkor azonnal írsz neki, és mindenféléről dumálsz vele, MEGHALLGATOD az összes mesélnivalóját, és te lehetsz az álomfickó. Mi nők mindig ebben sorvadozunk, hogy sose ír ránk egy fiú se, mert a nagyrésze nyuszi... Legalább te ne legyél az...
2011. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bmeg, ez mien kérdés?

- Ja, és saját magad is tudod a választ.

Ha valamit akarsz valakitöl, akkor azzal bizony beszélni kell mert amúgy hogy menne a dolog?

Én sose hagynám ki a lehetõséget és bármit megteszek ha egy sráctól akarok valamit

2011. szept. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
basszameg énis félénk vok :( de nagy a pofám :D
2011. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Írjál rá. Várj ne írj. De írj! Á... Inkább ne.. De lehet mégis kéne... De mi van ha nem?? Ö Írj rá" Vagy mégse kéne,, Hát én most már nemtudom.

Mi a száma ráírjak én? :D

2011. szept. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel a csaj és személyesen nem tudod elérni akkor mi a gond? Írj bátran!
2011. szept. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ráírnék én minden gondolkozás nélkül ha puszipajtások lennénk, de nem, csak "ismerem" XD Amúgy meg így ráírni nem kell hozzá bátorság, ez semmi...
2011. szept. 9. 20:59
 7/10 anonim ***** válasza:
Valami közös témát csak találsz.
2011. szept. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából az érdekel, hogy ha így félig ismeretlenül ráírok az necces e? Bár előfordult már egyszer , igaz ő a csoporttársam volt, de akkor se voltunk piszipajtások, az jól sült el, csak... viszont az ellenkezője is volt már egyszer XD
2011. szept. 9. 21:09
 9/10 anonim ***** válasza:

hát és ezt miért nem mondtad rögtön az elején...

de amúgy se tudok rá egyértelmű választ adni, nemtudom én milyen a viszonyotok..

mondjuk..szerintem írj rá, végülis nem veszíthetsz semmit ;)

2011. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

írj rá azt' kész :D nem bonyi :) ha elutasít,így jártál..és? lesz még ilyen úgyis.

{20/l}

2011. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!