Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 évvel idősebb, és csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évvel idősebb, és csak beszélgetni akar. Elhinnéd?

Figyelt kérdés

társkeresőn, dierkt kiírtam, h 20-24 évesekkel ismerkednék.

erre rámír 1 negyvenes pasi, h ismerkedjünk, adjak meg telefontszámot, e-mailt, stb.

visszaírom, h sztem túl nagy a korkülönbség, erre azt írja: csak beszélgetni akart.

de könyörgöm, a társkereső nem épp arról szól, h komoly kapcsolatot keresnek az emberek?

sztem biztosan szexet akart. sztetek?

20/L


2011. jún. 24. 13:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Annyi idos voltam, mint te, mikor tarskeresozni kezdtem es en sem tudtam, hogy pontosan mirol szol a dolog. A pasik 70%-a alapbol hazas, sokan szexet sem akarnak, csak valakivel szorakozni, amig nincs uj kapcsolatuk, csak beszelgetnek, radtelepednek, kisirjak a banatukat, aztan lelepnek (persze nem ugy adjak elo, hogy te csak lelki szemetesnek kellesz, csak azt veszed eszre, hogy megszakitjak a kapcsolatot, ha mar meguntak). De probalkozni lehet. En tarskereson ismertem meg a ferjemet, akivel mar sok eve egyutt vagyunk, csaladot alapitottunk, boldogan elunk. Igaz, nem magyaron es nem ilyen noklapja szinvonalu oldalon talalkoztunk, mert ott kb. 0,001% az esely, hogy talalsz normalis embert. Nagyon vigyazz, mert ahogy mondtam, lehet, hogy eleve nos! Az, hogy mit mond, az egy dolog, az igazsag teljesen mas is lehet. Egyik ismerosom meg ugy jart, hogy megismert egy pasit tarskereson, nagyon boldog volt, hogy mennyire jol kijonnek, megbeszeltek egy talalkozot, ott meg kiderult, hogy a pasi nos es csak azert jar tarskeresore, hogy az MLM halozatat epitse es az ismerosomet is bele akarta rangatni...szoval ne eld bele magadat, mindig keves infot adj ki magadrol, amig tudod, hogy meg nem bizhatsz valakiben es mielobbi talalkozas nagyon fontos!
2011. jún. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!