Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változás, de HOGYAN?

Figyelt kérdés

A párkapcsolati témával kapcsolatban kettősség van bennem. Egyszer az ész azt súgja, hogy jó lenne valaki magunk mellé, de utána a szív meg jó egyedül, mert akkor nem ér pofon.

Én most eldöntöttem, hogy igenis akarok magam mellé egy társat, de ehhez először önbizalom kell.

A kérdésem az lenne, hogy magabiztosságot hogyan lehet szerezni?


2011. jún. 24. 18:43
 1/4 anonim válasza:
csak úgy, ha elfogadod magad, a hibáiddal együtt.
2011. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Egyszer az ész azt súgja, hogy jó lenne valaki magunk mellé, de utána a szív meg jó egyedül."


Érdekes, nálam pont fordítva van. Logikus, hogy egyedül egyszerűbb, de a vágy szépen lassan maga alá gyűri az embert. (Lol, elég nyálasan fogalmaztam?)

2011. jún. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
( szerintem nem:):D)
2011. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz megtanulni, hogy h lehetünk magabiztosak. Én azt javasolnám, végy egy papirt, és ird fel rá minden jo tulajdonságodat, külsőt és belsőt egyaránt. majd ird le azt is, mi az ami nem tetszik magadban. Hidd el, sokkal több pozitivum lesz a papiron, mint negativum. Pl felirod h segitőkész vagy és mindig meghallgatod a barátaidat, az elfelejteti veled h van mémi sulyfelesleged és h vastag a bokád. Sok mindenért szeretheted magadat, és ezekre kell koncentrálnod. csak akkor fogsz tetszeni másoknak, ha már magadnak tetszel, tudom h nehéz, de menni fog! Ha elfogadod magad olyannak, amilyen vagy, az már siker, kapsz egyfajta belső kisugárzást, ami még a csunyább nőket is széppé és magabiztossá teszi. ugyh hajrá
2011. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!