Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez így?! ( 14-16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így?! ( 14-16 éves lányok! )

Figyelt kérdés

A külsőmmel szerintem nincs semmi gond, aranyosnak, kedvesnek, jó fejnek és viccesnek tartanak a környezetemben levő lányok( mondták, hallottam), nem cigizek és nem is piálok sokat, még sincs barátnőm....Szerintetek mi lehet a baj?

16/f


2011. jún. 25. 16:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám annyi különbséggel, hogy én lány vagyok. :)
2011. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Talán nem tartanak elég férfiasnak. Úgy gondolják, hogy például nem tudnád őket megvédeni.
2011. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ennek nagyon sok oka lehet. Tetszik valaki? Próbálkoztál már nála? Lehet, hogy túl félénk vagy, vagy nem veszed észre a jeleket, ilyesmi. Ha többet írnál, kicsit többet tudnánk segíteni :)
2011. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Most éppen nem tetszik senki, de mikor próbálkoztam, elutasítás lett a vége...
2011. jún. 25. 16:29
 5/15 anonim ***** válasza:
19%

amúgy sok lánynak meg pont azok jönnek be, akik cigiznek, piálnak meg elvannak züllve, mert azok a rosszfiúk, és az olyan menőő...

most nem azt mondom h legyél olyan, mert ne legyél olyan :)

csak lehet h ez a baj...

meg a 14-16 éves lányoknak már nem 14-16 éves fiú kell...

hanem idősebbekre buknak, ezt tapasztalatból mondom...

mert én is 16 éves vagyok, de nem jönnék össze egy velem egy idős fiúval, mert nem tudná megadni szerintem amire szükségem van, és mert tapasztalatlanok....

de lehet h ez csak az én véleményem :)

2011. jún. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: nem tudná megadni amire szükséged van? mire van szükséged neked 16 évesen? gyengédség?törődés,odaadás? ezt mind meg tudja egy 16 éves fiú is adni. szerintem te kocsira meg lakásra gondoltál nem?

tapasztalatlanok...ha nem volt bnője, hogy lenne tapasztalata? ha mindenki olyan lenne mint te, egy srác se találna magának barátnőt, mert mindenki tapasztalatlan...gondolkozz már

2011. jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kérdező! Nincs veled semmi baj :) Szimplán vannak olyan beállítottságú fiúk, akikre a legtöbb lány inkább báty-ként tekint, mint pasira. Lesz olyan lány aki majd úgy tekint rád, hidd el. Ha esetleg kicsit férfiasabb akarsz lenni, használj valami kicsit erősebb parfümöt, dezodort. A lányok bolondulnak az ilyenért, ha jól van használva ;) 15/L vagyok, semmi cigi, semmi pia, nekem sincs barátom. Ne keseredj el! :)
2011. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 kevin42 ***** válasza:
Én is 15 fiú vagyok sok lány barátom van. Én mindig is csak kavartam eddig a lányokkal olyan igazán komoly kapcsolatom nem volt még mert mindig a tökéletes lányt keresem. Sok lány van aki tetszik, de nem próbálkozok náluk mert tudom hogy nem Ők az igaziak, pedig lehet igent mondanának...
2011. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
legyél férfi! legyél határozott és magabiztos. egy 16 éves lánynak már férfi kell. legalábbis azoknak akiket ismerek
2011. jún. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, sokáig nem volt pasim ezért... rühellem a cigizős, piálós srácokat. Most végre találtam egy fiút, aki normális, olyan mint te.

16/L

2011. jún. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!