Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felkavart, de nem szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkavart, de nem szeretnék rá gondolni, reménykedni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már több, mint egy éve ismerjük egymást sráccal. Mindig is azt gondoltam róla, h egy helyes srác, de ennyi semmi több. Aztán pár hete a barátnőmmel elkezdtünk sztorizgatni és rengetegszer felmerült a neve. És persze tetszik, mint srác, de nem gondoltam semmi többre. De elkezdtem poénkodni, h "jajj, ő a mindenem és milyen jó pasi és h tetszik" de mindezt elég ironikusan tettem.

De sztem ez a barátnőm beszélhetett a sráccal(nagyon jóba vannak és a srác is helyes lánynak tarthat).

Tudom, h vmi történt, amiről nem tudok, de a lényeg nem ez. Múltkor együtt buliztam ezzel a sráccal, meg persze a barátaimmal.És érezhető volt a fiú közeledése, de mégis nagyon félénk módon. Aztán Olyan hajnali 2 fele már jó kedvem volt. Nem voltam berúgva, de ittam annyi, h ilyen mindenen mosolygós kedvem legyen. És elhívtam a fiút sétálni. Elég sokat dumáltunk, de nem történt közöttünk semmi. Aztán visszakísért a barátnőmhöz és ott nagy unszolásra( többiek részéről) adtunk egymásnak egy szájra puszit. Ennyi volt. Másnap a srác kiírta egyközösségi oldalra, h "mekkora hülye". Ami nem tudom, h mire értendő. Lehet, h a történtekre.


A történet másik része, h félek ettől a fiútól, mert ő az a tipikus szépfiú,akiért mindenki bomlik. És egyszerűen nem tudom elhinni, h kellek neki...

De nagyon félénk, visszahúzódó és pl ott volt aznap este is a alkalom(mm arra, h legalább egy csók elcsattanjon), de nem használtra ki. Szval nem tudom, teljesen össze vagyok zavarodva.

19/L 20/F


2011. jún. 27. 11:08
 1/6 A kérdező kommentje:
Neharagudjatok, h ilyen össze-vissza mondatok lettek. A "de"-t is hányszor használtam :D
2011. jún. 27. 11:16
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát lehet hogy arra érti, h hülye amiért nem csókolt meg.

20/L

2011. jún. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom... vagy lehet, h azt a szájra puszit is sajnálja már. Csak ne gondolnék mindig rá, nem tudom kiverni a fejemből
2011. jún. 27. 11:56
 4/6 anonim válasza:

Említetted, hogy a barátnőddel nagyon jóban van.

Miért nem beszélsz vele, hogy puhatolózzon egy kicsit a kedvedért, hogy mi újság a sráccal, nem e mondott valamit arról a bizonyos estésről?

2011. jún. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, de gyakran érzem azt, h ő egy érdek barát...nagyon szeretem meg minden, de úgy érzem, h néha vágja alattam a fát.

(jha, és később kiderült, a fiú nem miattam írta ki az üzenőfalára, h milyen hülye, teljesen más okból)

2011. jún. 29. 12:27
 6/6 anonim válasza:

Értem :/

Hát akkor viszont próbálj meg beszélgetni a sráccal, alakíts ki vele jó "baráti" viszonyt és idővel megnyílik.

Ez azért is jó, mert így jobban meg ismeritek egymást

Írj rá msn,en vagy valahol :)

2011. jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!