Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmi 3szög. Megéri még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi 3szög. Megéri még reménykedni?

Figyelt kérdés

van egy kapcsolatom.1 éve vagyunk együtt, amikor összejöttünk abban a pillanatban tudtam hogy ő lesz nekem az igazi.iszonyat boldog voltam, és soha nem voltam olyan szerelmes mint akkor. de 8 hónap után szakított velem.teljesen összetört,darabokra estem, nem ettem nem ittam nem aludtam,kiborultam idegileg. sok könyörgés árán de visszafogatott. de azóta katasztrófa az életem vele.velem sosem foglalkozik, mindig a haverokkal vagyunk(a haverjaival) velem már beszélgetni sem akar, mindig kicsípem magam amikor találkozunk,de soha nem mondja szép vagyok, nem ölel meg nem mondja hogy szeret semmi.sokszor a fejéhez vágtam h ha nem szeret minek van még velem - de ilyenkor közbevág h szeret,és ha nem szeretne akkor nem hívna magához,és nem vinne moziba,meg étterembe.. de kb engem levegőnek néz. a szex meg..ppf.. semmi bemelegítés semmi, beteszi,ő elmegy a többi nem érdekli..(azaz h nekem esetleg jó-e?)de valahogy nem tudok tőle elszakadni, mert él bennem a remény hogy egyszer még lehet olyan vele a viszonyom min régen. utobbi időben jóba lettem az egyik barátjával, és egy buliban össze is melegedtem vele.ő most arra kér hagyjam ott a párom és kezdjek vele egy új életet.

mit tennétek a helyemben? nagyon félek:(


2010. okt. 27. 23:18
 1/7 Charlie Manson ***** válasza:
89%

Tudod, ha anno elfogadod a szakítást és megpróbálod túltenni magad rajta. Már rég boldogan élhetnél valaki más oldalán.

Szinte természetes, hogy miután könyörögtél neki, megalázkodtál előtte, semmibe vesz. Mert minek törődjön veled, ha te bármit csinál vele maradsz?

Lépjél ki ebből a kapcsolatból, és kezdj új életet, ahogy azt már rég meg kellett volna tenned.

2010. okt. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod. azt hiszem igazad van :)
2010. okt. 27. 23:44
 3/7 anonim ***** válasza:
az első válaszolónak teljesen igaza van..
2010. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mindenképp hagyd menni, ez neked csak rossz, ha így folytatjátok.

és tudod mit?!

lehetséges, ha a barátod érzi a vesztét, teljesen megváltozik.

"mindig az kell, amit nem kaphatunk meg"

velem is volt, hogy a párom elhanyagolt, mondhatjuk leszart, aztán elkezdtem én is így viselkedni vele, bár az őrület kerülgetett, mikor szívem szerint felhívtam volna telefonon, de nem tettem. Pár napig nem kerestem... aztán azóta kezesbárány...

sokszor tényleg ez a kicsi segít...:)

2010. okt. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen ez meg is történt.. szakítottam vele..de ő nem hagy elmenni. és fordult egy nagyot.. teljesen más. imád szeret stb.. nehéz így sajnos..:(
2010. okt. 31. 22:15
 6/7 anonim válasza:
Gyors leszek és tömör. Hagyd a köcsögöt és nézz ember után mert az ilyen nem. Majd fog ö még pitizni ha rájön hogyb.szol rá! Sok sikert csajos :)
2010. okt. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:):D köszönöm a válaszokat:) nagyon aranyosak vagytok, és igazatok van mindenben:)
2010. okt. 31. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!