Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg?

Figyelt kérdés
Van valaki, aki már évek óta tetszik nekem:) Szerintem ő se csak egy sima barátként tekint rám, ahogyan én se rá. Időnként flörtölünk, csók is volt már, még régebben, de mindig megbeszéljük, hogy barátok maradunk. (Azt egyébként azzal magyarázza, hogy nem akar elveszíteni, és nem kockáztatja inkább, hogy megbánt valamivel...) Hogyan tudnám elérni, hogy több legyen köztünk szerintetek?
2011. jún. 27. 21:38
 1/6 nckf,hskfhuelaksfd ***** válasza:
mondd meg neki, hogy szereted és vele akarsz lenni :D
2011. jún. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azzal félek, hogy elijeszteném...:)
2011. jún. 27. 21:43
 3/6 nckf,hskfhuelaksfd ***** válasza:
hát akkor nem tudom. azért mondom ezt, mert sztem ez a legjobb módja, hogy elmondod, amit érzel. Bár mondjuk én is csináltam ilyet de nekem nem jött be :D:D
2011. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hasonló helyzetben csináltál ilyet, vagy teljesen más volt?
2011. jún. 27. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam egy sráccal,kavartunk.. s több is volt,és mikor megmondtam h mit érzek íránta azzal jött neki most nem kell barátnő,mert végzős s kell tanulnia..

de lehet h tényleg fél elveszíteni mint barátot,mert én is vagyok így személyekkel..


18/L

2011. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nckf,hskfhuelaksfd ***** válasza:
nem, az egy kicsit más volt.. :D
2011. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!