Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg?

Figyelt kérdés

Volt egy aranyos lány. Osztálytársam. Már elég közel kerültünk egymáshoz amikor a hátam mögött lecsapott rá egy srác és vitte. Én nem tudtam erről az egészről.


A lánnyal a mai napig érzek valami különlegeset, ha egymassal beszelunk talalkozunk, de persze nem mondjuk ki egymasnak.. Az a baj, h nem tudom elfelejteni, es szerintem o sem. Jelenleg kotott mar majdnem ket eve. De szerintem sokkal kedvesebb tudnék lenni a lányhoz, meg ugy mindenben többet nyújtanék.


Lehet ilyet? Vissza tudom szerezni?


Légyszi ne gyertek azzal, hogy a lány választott meg ilyenek. Egy fasszal jár aki csak keménynek mutatja magát mert sok a pénze. De a lány normális egy csepp rosszindulat nélkül és nem veszi ezt észre, vagy nem zavarja. Nem a srác volt a jobb nálam, én voltam túl lassú, pénz és fasza élet nélkül kevésbé magabiztos, stb. Én rotottam el.


De nagxon hiányzik.


2011. okt. 29. 09:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Legyél még gazdagabb és még nagyobb f@sz, mint a másik srác!
2011. okt. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!