Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Férfiak? (végül is Nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak? (végül is Nők is válaszolhatnak. ) Mit gondoltok azokról a Nőkről, akik. Bővebben lent?

Figyelt kérdés
...konyhatündérek,elvégzik a háztartást,gyermeket nevelnek,lehet vele jót beszélgetni,értelmes,okos,szép de amikor leszáll az éj sötét leple...:) akkor egy Vadmacskává válnak.Kielégítik választottjuk minden kívánságát,és élvezik a szexet?röviden:nappal angyal,éjjel ördög
2011. jún. 28. 18:39
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Ajajajajajj kérdező,ez nagyon sántít!

"konyhatündérek,elvégzik a háztartást,gyermeket nevelnek,lehet vele jót beszélgetni,értelmes,okos,szép" Ebben a két sorban több az ellentmondás,mint a betű!

2011. jún. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb olyan mint az a férfi aki (egy másik kérdés válaszai közül másoltam):

menő, csókkirály, független, alfahím, haveri körben középpont, megértő, okos, humoros, udvarias, hűséges, kedves, és nagyon tud szeretni

2011. jún. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
83%

egyszer mentem vásárolni majd a mellettem álló anyuka gyereke elkezdett ordítani h ő mit szeretne. erre az anyuka csak annyit mondott h ő is sokmindent szeretne.

ugyanez a helyzet itt is.

2011. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Minden Adoniszból vén f..sz, s minden ÉVÁ-ból vén k...va lesz....ez az élet rendje....hja a rántott húst is meg lehet unni ha csak az van minden napra.....
2011. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
41%
18:50-es! Akár hiszed, akár nem, az én páromra illenek ezek a jelzők(a függetlenen és a haveri körben középpontban levőn kívül mind):D
2011. jún. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
csak a mesében,és mert kell hozzá egy olyan pasi aki képes ezt fizetni:a csaj ne a melótol kidögölve essen haza,hanem frissen fitten várja a férjét és este ne csak a TV-ben legyen sex.
2011. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

a kérdés túlzottan irányított. egyértelmű, hogy mindenki ilyen nőt szeretne, de a legtöbb esetben csak addig tart a csodanő-szindróma, amíg nem keményít be a főnök a melóban, vagy meg nem unja a végtelenségig tartó takarítást.egyébként meg, amíg nincs gyereked, vagy még nem vagy házas, nem tudhatod, milyen asszony leszel, szal nem mondhatod hogy olyan vagy, amit leírtál.

20N

2011. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
86%
ilyen nincs, csak a filmeken. na jó, 100-ból 1 nő lehet ilyen.
2011. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
5 éve vagyok a párommal,együtt éltünk 1 évig.(bizonyos okok miatt most nem,de ez most mindegy...ő külföldön dolgozik)Minden olyan jó volt mert reggel elmentünk dolgozni,amikor végeztünk én beugrottam a boltba venni vmit az aznapi kajához.hazaértem megcsináltam vagy együtt megcsináltuk.ritkán,de mentünk sétálni futottunk ha volt energi.:)vagy tv-tünk volt hogy együtt fürödtünk,alvás,szex...:) hétvégén pedig ketten bográcsoltunk,jót dumáltunk, vagy éppen disco(csak ketten de van h többen is),vagy a haverok.de volt h semmit sem tettünk.tehát elvégzem én a feladatomat,kitelítjük minden napunk.A gyermeknevelést pedig majd felváltja a disco meg a bulik...nem hiszem h megváltoznék 2,3 év múlva...a kiélés alatt azt értettem,hogy most még disco,barátok,meg ilyenek..
2011. jún. 28. 19:04
 20/35 anonim ***** válasza:
18:57 - szerintem az alfahím, meg a hűséges kemény kombó egymás mellett, de ha te mondod. :)
2011. jún. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!