Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Férfiak? (végül is Nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak? (végül is Nők is válaszolhatnak. ) Mit gondoltok azokról a Nőkről, akik. Bővebben lent?

Figyelt kérdés
...konyhatündérek,elvégzik a háztartást,gyermeket nevelnek,lehet vele jót beszélgetni,értelmes,okos,szép de amikor leszáll az éj sötét leple...:) akkor egy Vadmacskává válnak.Kielégítik választottjuk minden kívánságát,és élvezik a szexet?röviden:nappal angyal,éjjel ördög
2011. jún. 28. 18:39
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Igenis léteznek, titkon minden pasi ilyenre vágyik, csak gyáva bevallani.
2011. júl. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez vicces.

Sokaig en ilyen voltam.

Nah jo, annyi kulonbseggel, hogy en eleg hatarozott jellem vagyok, tehat mindezt nem szotlanul es utasitasra csinaltam, bizony-bizony kinyilvanitom az akaratomat is.

Azutan megszuletett az elso gyermekunk.

Azt mondom, hogy a dolog nagyreszt valtozatlan maradt, miutan az elso depressziv korszakombol kilabaltam es sikerult az elso nehany szaz problemaval megkuzdenem es ismet magabiztos voltam.

Majd megszuletett a kovetkezo gyerek.

Itt a depressziv korszak elmaradt, viszont nehany ezer problema van idorol idore, szoval felejtos az, hogy mindent tokeletesen tudjak csinalni. Valamibol engedni kell.

Van, hogy vadmacska vagyok, amikor leszall az ej sotet leple, de van, hogy leszall az ej sotet leple es ezzel egyidoben az en agyam is teljes sotetsegbe burkolozik.

Azert durva lenne azt allitani, hogy minden este vad orgiakat lehet csapni ugy, hogy neha a szex 10. percenel felsir egy, vagy ket gyerek es mivel nincs dada, igy nyilvan nekunk kell felfuggeszteni a szexet es visszalepni 3 mp alatt az anya szerepbe, amire lehet, hogy 2 percig van szukseg, lehet, hogy 120 percig...

En megteszek minden tolem telhetot egeszen addig, amig nem kell megszakadnom (annak ugy nem lenne sok ertelme).

Huh, kb holnap reggelig tudnek neked meselni arrol, hogy az altalad leirt alomkepet mennyi tenyezo zavarhatja meg a gyakorlatban. Elmeletben tok jo, de sajnos az eletben klon nelkul nem igazan lehet tokeletesen ezt megvalositani. :-)

2011. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
45%
szerintem az ilyen nő éjjel is angyal,mert gyakorlatilag éjjel is a pasinak él. nappal:szakácsnő,nevelőnő,lelki társ,...stb. este:feleség.
2012. febr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Ilyen nő nem létezik.

Aki egész nap a háztartást vezeti, azzal nem igen lehet miről beszélgetni, mivel nincs saját baráti köre, munkahelye. Ez egy álomkép, egy néphülyítő sablon az macsi filmekből. a valóságban nincs ilyen.

2013. febr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Mit gondolok róla? Azt, hogy ha nekem is bejön külsőre, akkor érdemes lenne jobban megismerni. Amúgy valaki biztos jól fog járni vele :D
2013. ápr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!