Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves Férfiak? (végül is Nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak? (végül is Nők is válaszolhatnak. ) Mit gondoltok azokról a Nőkről, akik. Bővebben lent?

Figyelt kérdés
...konyhatündérek,elvégzik a háztartást,gyermeket nevelnek,lehet vele jót beszélgetni,értelmes,okos,szép de amikor leszáll az éj sötét leple...:) akkor egy Vadmacskává válnak.Kielégítik választottjuk minden kívánságát,és élvezik a szexet?röviden:nappal angyal,éjjel ördög
2011. jún. 28. 18:39
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha te tökéletesnek tartod magad, akkor minek tetted fel ezt a kérdést? Egyébként meg feltűnt, hogy egy értelmes mondatot sem sikerült összehoznod a legutóbbi hozzászólásodban?
2011. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%
Pont az a lényeg, hogy ún. 'alfahím', de neki mégis csakis én kellek, belém szerelmes. Minden lányt visszautasít miattam. Nagyon hűséges és szerető társ :)
2011. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Szeretem az ilyen nőket, imádom, ha ilyet találok azt megbecsülöm:)

21f

2011. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Miért tetem fel?Kíváncsi vagyok a társadalom rosszindulatára...Nyugii,semmi gondom az önbizalmammal,ha arra céloztál.És ha véletlenül egoistának is tűnök,az senkit ne zavarjon,mert másra nem fogom negatívan irányítani.Addig nincs gond sztem.Látom a legtöbb embert már megmérgezte ez a sz*r helyzet ami az országban uralkodik.Akármit is csinál az ember a mai világban,minden ide vezethető vissza.Mert ha az embernek lenne normális munkája,nem lenne ennyi munkanélküli,és aránylag viselhető megélhetés lenne,több család élhetne békében,szeretetben.De ezeket felváltja a vitatkozás a harag,és a depresszió...hát köszönöm,ebből nem kérek!Valószínű hogy ha lesz egy gyerekem,máshogy fogom látni a világot,mert minden figyelmem rá és a férjemre terelődik majd.De kitudja?!Mindenki a maximumot próbálja kihozni magából...
2011. jún. 28. 19:17
 25/35 A kérdező kommentje:
*t
2011. jún. 28. 19:19
 26/35 anonim ***** válasza:
Nekem akkor te kellesz. :)
2011. jún. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 szamóca.. ***** válasza:
ühm, majd ha egész nap (hajnaltól késő estig) rohangálsz a kis padlócirkálók után, és mellette végzed el a napi teendőket, no majd meglátod este csak úgy alszol mint a kisangyal:D
2011. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó,h ilyen jövőképed van! Kívánom,h sikerüljön megvalósítani!
2011. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
:))Maximálisan bele kívánkozok lendülni..:))Mondjuk ehhez az is kell hogy a pároddal teljes legyen a szerelem.Csak úgy lehet a boldogság is az.:)
2011. jún. 28. 23:08
 30/35 anonim ***** válasza:

Igazabol nem ertem, mi a celod a kerdessel...


Azt szeretned tudni, hogy a ferfiak szeretnenek-e olyan not maguk melle, aki elvegzi a hazimunkat, foz, mos, takarit, gyereket nevel, mellette csodaszep, intelligens, a legtobb temaban otthonosan mozog, kellemes beszelgetopartner es az agyban is lesi a ferfi minden kivansagat?

Hat hulyek vagyunk, mi ferfiak, hogy erre nemmel valaszoljunk?!


Csak azt vedd figyelembe, hogy minden relativ, mindenki mast tart szepnek, mindenki masrol szeret es tud sokat beszelni, mindenkit mas dolgok erdekelnek, mindenkinek masra van szuksege a szexben, szoval a lenyeg az, hogy mindenki a SZAMARA legtokeletesebb tarsat tudja megtalalni... olyan no (vagy ferfi) pedig nincs, aki mindenkinek ugyanugy meg tudna felelni!

2011. júl. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!