Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből baj lehet? (14/F)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből baj lehet? (14/F)

Figyelt kérdés

Az van ,hogy internetes játéknak köszönhetően megismerkedtem egy lánnyal. Kezdetben csak jó volt vele játszani, később már az élet dolgairól is beszélgettünk. Ő 21 éves és most olyan nekem mint egy nővér, vagy egy bizalmas. Tőle nyugodtan kérdezhetek a lányokról, a szexről, mindent elmond ill. megbeszélünk. Sokszor segített értelmezni a lányok viselkedését. Szeretem, hogy nem kezel le, hogy kedves, és megértő. Párszor már találkoztunk élőben is és kiderült, hogy nemcsak értelmes, de szép is! Teljesen átértékelődött a lányokról alkotott képem. Ő például nem sminkeli magát és mégis ragyog, nem hord feltűnő ruhákat és mégis egy csomóan utánafordulnak az utcán. Illedelmes is, átadja a helyét a buszon az idősebbnek. Remélem egyszer nekem is lesz ilyen barátnőm!


A gond ezzel az, hogy senki nem tud róla, még a legjobb haverom is csak nagyvonalakban. Mivel nagyon megszerettem nem szeretném, ha rosszat gondolnának róla. Tehát ha kiderülne a "kapcsolatunk" akkor nem lenne céltábla? Pl pedofil vagy hasonló? Nincs köztünk szerelmi és testi kapcsolat sem. Csak nem akarom, hogy miattam rosszat feltételezzenek róla.


Köszönöm, hogy végig olvastátok :)


2011. jún. 28. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj nem lenne belőle. A barátság nem korhoz kötött. :)
2011. jún. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Egyszerűen csak jó barát, és ennyi.

Hát baj, az lehet, ha a szüleid még nem tudják.

2011. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha eddig nem akart veled lefeküdni akkor biztos nem pedofil. de az ilyen jó barátokat/barátnőket csak tartsa meg magának az ember :)
2011. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

érdekes kapcsolat

lehet egyesekben ellenszenv lesz. és szerintem nem csak nekem hangzik furcsán hogy ''barátok'' vagytok

olyan mintha az anyád lenne az aki nem az

2011. jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nincs ezzel semmi baj :D nekem is van ilyen ismerosom, ot is jatekon keresztul ismertem meg,sajnos nemtalalkoztam vele soha , de ezvan :D attol meg jofej : )


csak annyit mondj nekem meg, melyik jatekban ismerkedtel meg vele ? XD remelem nemugyanaz a csaj xDDDD

2011. jún. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nemis tudom talán ugy lehet megfogalmazni hogy ''az anyám a legjobb barátom''
2011. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem:) énis voltam igy:)
2011. jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Baj nem lehet, de ne feledd, hogy bunkok mindig elöfordulhatnak!!! Inkább ne népszerüsitsd.
2011. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

wow-ba. Ő épp kipróbálta én meg segítettem neki eligazodni.

Sokat nem játszik mert nem bír 2 óránál többet a gép előtt lenni.

Az nekem is feltűnt ,hogy olyan dolgokat beszélünk meg, amit anyutól vagy aputól kéne, de velük olyan ciki. Meg az elején volt, hogy próbálkoztam, de anya mindig "később" ért volna rá, apa meg "fáradt volt". A nővérem meg külföldön él.


Bár mióta őt ismerem, azóta javultak a jegyeim. Mert mondta, hogy ne legyek olyan suttyó, elbutított tömeggyerek mint a többi, mert a későbbiekben csak az boldogul akinek van elég sütnivalója. Meg idősebb lányok lányok szeretik az okos pasikat.

Mióta beszélgetek vele, azóta már látom milyen nevetségesek a páváskodó emos lányok. Viszont olyan emberekkel is tudok beszélgetni akikkel eddig nem. Szóval azért változtam kicsit... mármint gondolkodásilag. :D

2011. jún. 28. 19:16
 10/10 anonim ***** válasza:
good for you!
2011. jún. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!