Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudtátok túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudtátok túltenni magatok a szociopata exeteken?

Figyelt kérdés

Gyanúm szerint az exem szociopata volt és skizofrén. És nem teljesen az exem még... Én egyre rosszabbul vagyok, ő elvan, elszórakozgat velem. Ha le akarnék lécelni, mert nem vagyok jól, akkor visszaránt, és hirtelen fontossá válok neki.

Lehet, hogy csak egy végletekig antiszociális bunkó, de kétlem... Szerintem normális pasi nem ad elő egy mesét, ami nem is igaz, és aztán az ember már szólni nem tud, hogy ennek ez hogy jutott eszébe. Meg ahogyan viselkedik, az tipikusan egy szociopatára illik. Mindegy, hogy nem diagnosztizálták.

Az, hogy szerelmes vagyok belé, úgy érzem, hogy ez életem tragédiája. Valószínű is, hogy sose felejtem el ezt a fiút.

Más városba költözés segítene azt hiszem.

Én sem vagyok jól pszichésen.


2011. júl. 1. 02:00
 1/9 anonim ***** válasza:
pakkolj össze amikor nem látja, rejtsd el a bőröndöket, és amikor alszik menj el, és a helyedben elköltöznék.
2011. júl. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mármint másik városba. mondjuk én legszívesebben még más országba is.
2011. júl. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én két teljesen, pontosan ugyanilyen szociopata exxel büszkélkedhetem...és sajnos igen, én is szerelmes vagyok...a második még folyamatban van, most próbálom magam elszakítani tőle. Az elsővel 3 évet voltam együtt, és az volt a "szerencsém", hogy a szakítást már hónapok óta terveztem, a meneküléssel együtt, és ezekben a hónapokban úgy elfajultak köztünk a dolgok, hogy a szakítás napjára sikerült meggyűlölnöm őt. Rögtön másnap költöztem... még zaklatott kb két hónapig telefonon. De hamar túl tudtam tenni magam rajta mert azonnal jött a következő...akkor még azt hittem, hogy szerencsémre...


vele egy éve tart, mostanában kezdett elfajulni a helyzet annyira, hogy ne a vak szerelmet érezzem iránta minden pillanatban. Jelenleg még keverednek a gyűlölöm és a nem akarom elveszteni pillanatok, de tisztában vagyok, hogy ilyen ember mellett nem lehet élni és tönkretesz. Ezért tudatosan készítem magam arra a napra, amikor végleg meg kell válnom tőle, ugyanúgy, ahogy az előzővel tettem. Sokszor elképzelem, mennyi fájdalmat okozott, mérlegre teszem azzal a kevés jóval, amit adott, számbaveszem, mégis mi az, ami miatt beleszerettem, és megéri e azokkal a dolgokkal együtt, amik a mérleg másik tányérját húzzák lefelé igencsak súlyosan. Elképzelem, nélküle milyen boldog, kiegyensúlyozott, könnyek nélküli, felhőtlen életet élhetnék és hogy vajon hány embert nem vettem észre miatta, aki pedig értékelt volna és boldoggá tett volna. Felteszem magamnak a kérdést...hány ilyet akarok még elszalasztani? Majd meggyőzöm magam, hogy nem éri meg egy ilyen ember miatt szenvedni...ez segít... már most nem bőgök miatta, nem érdekel, ha nem érdeklem, bár azért a képeit még megnézegetem naponta, de szép lassan el fog ez múlni, csak sokszor el kell képzelned, milyen boldog leszel nélküle... és menekülj...


21/L

2011. júl. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem élek vele együtt, még csak az kéne...

Kedves utolsó hozzászóló, ez szörnyen hangzik :S. Hát, te is inkább kínzást kaptál, mint szeretet :S.

Én is eléggé hasonló dolgon mentem keresztül. De én már nem szeretnék szerelmes lenni, mert nem akarom mégegyszer ezt végigcsinálni.

A lelécelés alatt nem az elköltözést értem, hanem, hogy szakítok vele. Kedvenc szórakozása, hogy megfigyeltet munkahelyen, és a haverjait megbízta, hogy kövessenek engem. Ezt értem ezalatt.

De nem lesz szerintem gond, mert ismerem a barátnőjét, és ezzel sakkban tudom tartani. Mondjuk ha kipakolnék, kinyírna engem, szószerint.

Aljas egy ember, és a világ is aljas.

Ez van.

De te mióta vagy együtt vele, utolsó válaszoló? És az előzővel meddig voltál együtt?

Mindegy, én megoldottam, már nem akarok magánéletet. Valószínű, hogy elhagyom a várost is.

2011. júl. 2. 15:13
 5/9 A kérdező kommentje:

Ja, látom, hogy a másikkal három évig voltál együtt.

De ez annyira szerencsétlen, hogy ilyen emberekhez vonzódunk.

Honnan veszed, hogy szociopata? Miket csinált, ha megkérdezhetem?

2011. júl. 2. 15:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Én amúgy azt hiszem, hogy nem leszek boldog nélküle. De nem ismerem annyira. De nagyon ragaszkodtam hozzá. Mostanság más gondjaim vannak... Szal leszarom :D. Tönkretette az életem, de majd ha meghalok, kísérteni fogom őt :D, bosszúból. Na, csak vicceltem :D, de az ilyen kis viccek nekem segítenek:D, meg az én bosszúálló lelkemnek:D:D.
2011. júl. 2. 15:16
 7/9 A kérdező kommentje:

De mostanában tényleg mindig ezen elmélkedem, hogy hazajáró kísértetként fogom üldözni, és még huhogni is fogok :D. Na, onnan jön ez a dolog, hogy nem tudom, hogy olvastátok e a Különös házasságot. Én is csak részben:D, és ott is a doktor hazajött, hogy megmondja, hogy mi van a másvilágon:D:D. Na, meg ott van Bronte Üvöltő szelek, rosszul írtam a nevet, tom, és ott is azt mondja Cathy, hogy hazajáró kísértetként fogja üldözni Heatchliffet :D. Szal, mi már csak ilyen bosszúállók vagyunk:D.

Dehát, senki se örülne neki, ha tönkreteszik. Eddig se voltam okés, és ez még rontott a helyzetemen, és elég súlyosan. Persze volt haszna is, nagyon sok haszna is volt a dolognak. De akkor is dögöljön meg a tehene is :D. Hm, azért szeretem :D.

2011. júl. 2. 15:20
 8/9 anonim ***** válasza:

Szívesen kifejtem neked bővebben... a 3 éves exem szó szerint beteg ember volt. Betegesen féltékeny, betegesen hazudozó, valamint teljesen csőlátású.Az a véleménye, hogy egy nő csak akkor ér el bármit is az életben, ha szétteszi a lábát, tehát ha én sikeres életet akarok, karriert, akkor én egy szemét vagyok és ez ellene van. A végére odáig fajult a dolog, hogy nem lehettek barátaim, nem mehettem sehova, elrontottam miatta az egyetemet, mert órákra, vizsgákra sem járhattam veszekedés nélkül. Legszívesebben bezárt volna a lakásba. Még interneteznem sem lehetett mert féltékeny volt arra is. Én meg csak annyit kértem tőle, h ne hazudozzon meg ne igyon, de erre sem volt képes. Tényleg beteges hazudozó volt, aki maga is elhitte a hazugságait...és nem vette észre, hogy rajta röhög az egész város és már senki nem veszi komolyan. Megbeszélni nem lehetett vele semmit, magyarázhattam órákig 5 éves szintjén, hogy ezek a dolgok nem normálisak, nem fogta fel. Joggal mondhatom, h szociopata...


Aki utána következett, kicsit másképpen szociopata. Sajnos az exemmel ellentétben ő nagyon is intelligens és agyafúrt ember. Nem is jöttem rá nagyon sokáig, hogy valami gond van vele. Nagyon odafigyel arra, mit látnak az emberek, rettentően hiú az eszére, a családjára, származására, karrierjére, egyszóval mindenre. A tökéletes sikeres és nagyszerű ember benyomását akarja kelteni mindenkiben, ami sikerül is neki. Ha megpróbálnám elmesélni a barátainak, ismerőseinek, hogyan bánt velem, nem hinnének nekem, engem néznének hülyének. Úgy kezdődött az egész, hogy egyre kevesebbet törődött velem. Kb 2 hónapig egész idilli volt a kapcsolatunk, de utána volt, hogy hónapokig színét se láttam, annyit se kérdezett meg telón vagy emilben, h hogy vagyok. És mikor én próbáltam elérni, nem válaszolt. Aztán mikor végre találkoztam vele, elhitette velem, hogy ennyire lefoglalja az orvosi egyetem. Hihetetlenül meggyőzően hazudik. Mindig elhiszem neki ott és akkor és csak később kapok a fejemhez, hogy hogy lehetek ilyen marha. Állította, hogy a barátnője vagyok, törődik velem, hogy nem érdeklik más lányok, és hogyha keveset vagyunk együtt az csak az egyetem miatt van. De közben láttam, hallottam, hogy eljárkál bulizni, kirándulgat, szórakozik, ismerkedik, az fb profiljára minden nap új tinip.csák írkáltak szívecskéket meg ilyenek... szóval ha nagyon akarja, lett volna ideje rám is. Egyszerűen feltett a polcra..."ez a hülye p.csa szerelmes belém, ha nincs más, előkapom, meg ha kell valami, neki szólhatok, egyébként meg kit izgat, mi van vele. "

Lassan éreztem, hogy nem éri meg tovább hajtani, küzdeni a figyelméért mert úgysem kapom meg, ezért elkezdtem ismerkedni újra és találkozgattam egy másik sráccal, aki tényleg kedves, megértő, tényleg odafigyelt rám, élvezte a társaságom és hiányoztam neki, mikor nem találkoztunk. A gond ott kezdődött, hogy a "párom" meglátott ezzel a sráccal kettesben beszélgetni egy klubban, és érdekes módon onnantól kezdve úgy tett mintha nagyon is kellenék neki. Minden nap féltékenységi jeleneteket rendezett,ordítozott velem, megfigyeltet a barátjával, szakított velem vagy 3x hogy utána másnap azt mondja, h mégsem úgy gondolta és minden oké... nem értem, ha eddig lesz.rta a fejem, miért most jut eszébe, hogy nem akar elveszteni? Gőzöm sincs, lehet már csak szívatni akar...igazából olyan hihetetlenül agyafúrt ez a pasi, hogy szerintem soha nem fogom megtudni, mi is volt köztünk, miért tette ezt velem, mi volt ez az egész... de már nem is érdekel igazából...

2011. júl. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Téged is megfigyeltetett a haverjával?:S Engem is, több haverja követett engem. Engem összeismertetett a neten a másik szeretőjével, aki mesélt róla, meg hogy már senki nem tudja elviselni, mert nagyon ingadozik a személyisége, azaz néha őrjöng. De sok haverja van, én nem is tudom, hogy lehet valakinek ilyen sok haverja:S, és hogy miért követik kutyaként:S.

Jól kifogtuk...

Én már nem merek ismerkedni, mert félek, hogy megint ilyet fogok ki, és nem akarom, hogy rámenjen az életem ennél is jobban:S... Mármint már így is tönkretette, de még jobban nem fogja...

Amúgy velem is akkor foglalkozik, amikor épp ki akarom dobni. Engem ilyen háromhetente akart látni. De igen, a legjobb az, ha nem érdekel.

Komolyan nem hiszek benne, hogy nekem normális párom lesz:S. Hisz mondtad, hogy ez is normális volt... :S

2011. júl. 5. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!