Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Veletek megeset mar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Veletek megeset mar, hogy valami megfogott titeket egy csajban, es nem tudtatok rajonni, hogy mi volt az?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
A mostani barátnőmmel is ez a helyzet...
2011. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen
2011. júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 qmen ***** válasza:
Volt, de miért kellene kutatni az okát? :) örülni kell neki.
2011. júl. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
most is van egy lany aki nagyon tecik de pontosan nemtudnam megmondani hogy mier
2011. júl. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem volt.soha,ugyanis én ufo vagyok.
2011. júl. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Velem volt. Nem is egyszer. Amúgy szerintem nem is kell megkeresni azt, hogy mi tetszik benn, valószínű az "összhatás", hogy így mondjam, az egész ember.
2011. júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!