Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fodrászo miért is ribancok?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fodrászo miért is ribancok?! :-/ nem értem.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem h miért nézik le a fodrászokat?miért ribancoznak? Miért vagyok beképzelt?mert fodrász vagyok?! 22/l
2011. júl. 1. 22:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
0%
UTSZA:))) Na látod. Nem hiába mondják rátok.
2011. júl. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 Vérgibbon ***** válasza:
100%
Ne magadban keresd a hibát, hanem azokban akik ismeretlenül leribancoznak. A visszatérő vendégednek meg javaslom nullásgéppel nyírj bele a hajába. átlósan, hogy csak a tarkopasz vágással lehessen gyógyítani.
2011. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Szerintem nem én vagyok az egyetlen itt,aki félreír egy szót! Csak valamit gyorsan keresni kellett...IGEN AZÉRT IS UTSZA..
2011. júl. 1. 22:22
 14/31 A kérdező kommentje:
Nah igen :-) sajnos olyat nem lehet csinálni...de köszi az ötletet:-) vannak még itt jóindulatú emberek..
2011. júl. 1. 22:25
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Hm, hát keresheted magadban de nem kell. Meg tegyük fel ha ez lennél neked úgyis az lenne természetes jó hogy nem annak látnád magad.


Az meg tényleg gáz lenne ha mennek hozzád hajat vágni te meg úgy nézel ki mintha épp kiástad volna magad egy romhalmaz alól.


Szerintem nem vagy az most így ismeretlenül persze javadra döntök, egyébként meg nem tudom. Mondjuk szerintem az a 2 csaj nem csak neked szól be.

2011. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Elképzelhető hogy nem csak engem fikáztak...nah mindegy csak picit elszomorított..
2011. júl. 1. 22:36
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Ja hát próbáld nem stresszezni magad emiatt, persze még jobb lenne ha abbahagyják. Végül is simán számon kérheted tőle hogy most ez mi volt, ha már úgyis hozzád jár.


BYeee

2011. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Én a helyedben többet nem vállalnám el, hogy megnyírjam, vagy kérj dupla annyi pénzt! :)
2011. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Az a tanuló fodrász pics@, aki pár hónapja levágta a hajamat, na azt én is leribancoztam:-D

1részt úgy is nézett ki, másrészt meg 1 rakás szerencsétlenség, elb@szta a hajam, de elég sz@rul, szóval az nekem nem ok nélkül ribanc xD

De szerintem is ha vkinek baja van veled, az nem hiszem, hogy a munkádból ered, egyszerűen nem vagy szimpatikus nekik, vmiért nem bírnak.

(Tudom, hogy nekem is vannak, akik utálnak, nem is kevesen, de valahogy nem érdekel:-D)

2011. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Ez a válasz 46%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 60%-ban hasznos válaszokat ad


Sz0pd le a nagy bránert akkor:)mert te meg egy kis nyomorék vagy.És ez milyen igaz.na csumpa

2011. júl. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!