Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fodrászo miért is ribancok?!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fodrászo miért is ribancok?! :-/ nem értem.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem h miért nézik le a fodrászokat?miért ribancoznak? Miért vagyok beképzelt?mert fodrász vagyok?! 22/l
2011. júl. 1. 22:04
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 22:18


Akkor te biztos búza vagy öcskös ;) jó hátulról mi?!!!!! ;)

2011. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
nem azok.Aki meg így gondolja az nem épp elméjű:))ne foglalkozz az agyatlanok véleményével.Annyit nem érnek:)
2011. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
a félreírás nem egyenlő a helyesírási hibával..:D
2011. júl. 4. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
94%

"Fodrász, pultos, ápoló!" ők hallgatják a panaszokat, ezért veszélyesek, és támadják őket.


Az ápolók kétharmada a nyolcvanas évekig még össze-össze feküdt a(z isten) dokikkal. Azért az orvos kur-vá-ja jelzőt kapták. Akinek nem csak egypár alkalmas szex jutott a dokival, arra többi roppant irigy volt. Hangosan kur-váz-ták. Pont ők. :D

Intim közelség az ápolónál és a fodrásznál is megvan. Ez behergeli a férfikat. Nem kapják meg. Büdös ... .

A fodrászok közt sok csalfa van, mert sok az udvarló. Akinek még a haja is jó. (Ő csinálta.)

pultosnak meg sok gátlástalan udvarról (pia).

2011. júl. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Igen,utolsó..teljes mértékben igazad van és köszöm,a válaszodat:-) szerintem nem kellene bánatani,azért mert vétettem egy hibát lásd: UTSZA..Szerintem ez ,,elnézhető" és vannak itt az oldalon olyanok, akik elég súlyos hibákat vétenek a helyesírásban..ott lehet vergődni..(akinek nem tetszik) itt felesleges úgy gondolom!
2011. júl. 4. 09:32
 26/31 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak féltékenyek rád, h mindig csini a hajad és ápolt vagy. :) Sose ribancoztam a fodrászokat, régen álmodom már egy ilyen nőről (nem az ingyen hajvágás miatt :D ). Ha gondolod írj az e-mail címemre, szívesen megismerkednék veled!
2011. júl. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyos vagy!:-) de nem ismerkedés céljából írtam ide:-)
2011. júl. 4. 12:52
 28/31 anonim ***** válasza:

tegnap 05:48-as vagyok.


Szívesen.


Szerintem még helyes is az az "utsza".

2011. júl. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
És még leírható is mert. Megteccik-et írni megteszik helyet, az hangutánzó és hangulatfestő is.
2011. júl. 5. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Nah igen..csak úgylátszik élvezet kötekedni..imádó az ilyen ,,barátságos" embereket..
2011. júl. 5. 11:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!