Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, hogy a volt barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy a volt barátnőm irígységből/féltékenységből tett engem tönkre! Előfordulhat?

Figyelt kérdés
Szakítás után (ő szakított) jobban lettem, mint amilyen voltam, mikor megismert. Nos, ezután kezdődött a szétb*szásom, darabokra. Mindent, amit megosztottam vele, bizalmas dolgokat, felhasználta ellenem.
2011. júl. 3. 18:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%

Kedves kérdező!

Az első válaszolónak teljesen igaza van. A nők már csak ilyenek. Szokj hozzá.

Én 27 éves vagyok, nemrég volt egy afférom egy 18 éves hölgyeménnyel. Beadagolta nekem, h mennyire szeret, imád, mennyire tűzbe hozom, stb stb., én is teljesen belehabarodtam, és ez lett a vesztem. Szerencsére top secret dolgokat nem osztottam meg vele, de minden egyebet az egyik percről a másikra történő szakításunk alkalmával azonnal felhasznált ellenem, összeveszejtett több jó ismerősömmel, barátommal. Még ennyi idősen is túl naiv voltam. Szóval vigyázzatok srácok, sose bízzatok meg 100%-ban semmilyen nőben sem, soha! (anyuka kivétel!)

2011. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha már befeketít, legalább legyen rá oka. Gonoszkodj te is.
2011. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én 99%-ban ha "megütnek", nem szoktam visszavágni.

Nem akarom generálni a további folyamatokat. Inkább arrébb megyek, és csendben hallgatok.

2011. júl. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Smartguy86 ***** válasza:
Kovacssrac: szerintem ez tök egyedi eset, ahogy a tiéd is az. Nem lehet általánosítani. De abban igazad van, hogy nem szabad gerjeszteni a konfliktust. Inkább hagyni kell rá, és továbblépni. Nem éri meg, hogy még utána is téged emésszen. Azzal tudsz a legjobban visszavágni, ha megmutatod neki, hogy le se szarod!
2011. júl. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát sajnos nem lehet bizni a nőkben meg igy általában senkiben.Sok idő kell elteljen együtt, hogy megossz személyes dolgokat valakivel és még akkor se biztos, hogy jól tetted...talán ezért van az, hogy kedvelem az egyszerü nőket, bennük könnyebben megbizok.
2011. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
De konkrétan mit tud mondani ami miatt mindenki ellened fordul? Valamiben te is hibás lehetsz, mert ha ártatlan lennél ennyire nem tudna befeketíteni. Szerintem nézz magadba és kérj tőle bocsánatot te még ha ártatlan is vagy és akkor majd nem lesz pofája tovább szívatni.
2011. júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!