Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a nők akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a nők akkor kedvesek csak velem ha van valakijük?

Figyelt kérdés

Általában nem kapok semmilyen pozitív visszajelzést egy nő ismerősömtől ahogy viszont van valakijük egyből kapok sok megjegyzést hogy de jól nézek ki meg biztos sok csajnak jövök be. Félnek attól ha nincs senkijük akkor akarnék valamit tőlük?

21/F


2011. júl. 4. 12:19
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:
Hát, nem is olyan rossz a tipped :D De azért annyira csak nem vagy idegesítő ember, hogy ilyen praktikákkal éljenek. Szerintem túlreagálod a dolgot.
2011. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán mert ha van valakijük, akkor boldogok és szeretnék ha te is az lennél. :) Esetleg egy-két bókkal egyeseknél el is lehet érni.
2011. júl. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jól is esik csak miért csak ilyenkor ez nekem rejtély, jól esne attól is aki szingli ettől még nem lenne potenciális célpont, én is meg tudok dicsérni valakit minden hátsó szándék nélkül.
2011. júl. 4. 12:24
 4/8 anonim ***** válasza:
ha olyankor dicsérek pasit amikor szingli vagyok,akkor lehet hogy félreérti
2011. júl. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 qmen ***** válasza:

21 évesen kezdtem aktívan sportolni, most 26 vagyok és dicsérnek bőven. :)

Irány az edző terem, ügyelj a kinézetedre. 4-5 év múlva semmit nem kell tenned. ;) Tapasztalat!


(ps: Türhő bunkóvá nem kell válni a gyúrással!)

2011. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösz de a gyúrás nem az én világom, vannak is sikereim ne aggódj, csak így ez most feltűnt :P
2011. júl. 4. 12:29
 7/8 anonim ***** válasza:

én is sokkal közvetlenebb vagyok akkor a fiúkkal ha van valakim. mmint én alapból is megdícsérem a fiú barátaimat ha jól néznek ki meg ilyenek :D csak kicsit megnyugtat hogy ha tudják hogy van valakim akkor véletlenül se tekintenek rám úgy. ennyi az egész :D

17/L

2011. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Talán, amikor egyedül voltak, zavarta őket a folyamatos közeledésed és most így akarnak szopatni.

Na aggódj, ha majd csúnyán átbaszták őket, akkor jó leszel, hogy elsírják a bánatukat.

2011. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!