Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még valaki, akit irritálna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki, akit irritálnak azok a típusú emberek, akiknek már mindegy, hogy ki, csak legyen valakijük?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 10:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos vannak, de szerintem így természetes. Mert különben a nagyon rusnya és jellemtelen egyedek sosem találnának párt maguknak.
2011. ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 szamóca. ***** válasza:

nehhmmm. ezzel egyedül vagy a világon. gratulálok, ez egy egyedi vonás.


egyébként - neked nem mindegy hogy ki kivel miért akar?:D

2011. ápr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen irritálnak.
2011. ápr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az, hogy idegen emberek mit csinálnak vagy kivel vannak, az a magánügyük és nem igazán érint meg a dolog. Viszont van egy nagyon közeli barátnőm, aki nagy elkeseredettségében így tesz, bárkinek "odaadná" magát, csak már legyen valakije. És ez zavar, próbálok vele beszélgetni erről, de sajnos eddig még nem sikerült meggyőznöm, hogy azért nem mindegy kivel jön össze...de nem adom fel :)
2011. ápr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én még nem ismertem ilyen embereket:D Engem a nagy korkülönbség irritál, 18 éves csaj 50 évessel van, az nekem sok.


Ezek az emberek max akkor irritálnának, ha nekem nyafognának...

2011. ápr. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
engem nagyon irritálnak. És az irritál legjobban, amikor az ilyenek kinyomják ilyen facebook meg msnre, hogy "<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3 imááádlaaak édes kicsikéém"
2011. ápr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nos az nagyon tud irritálni ha én vagy egy kedves barátom az 'áldozat'. Mert itt igazából a másik fél szívja meg, ha ő meg szerelmes egy ilyenbe. Az ilyen kapcsolatfüggő emberekben az a legrosszabb, hogy könnyedén találnak valaki mást, a párjuk (aki még szereti is őket) hatalmasat koppan.
2011. ápr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért az utolsóval vitatkoznék. Nekem azért mindegy, mert olyan ronda vagyok, h senkinek se kellek.

11:01 Bemutathatnál ennek a bnődnek, hátha neki még én is megfelelnék, bár nem hiszem.

2011. ápr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A falra todok maszni az ilyen emberektol! Nekem van egy osztalytarsam, az is pont ilyen(volt)

Elmentunk a baratnokkel es o folyton azzal jott, hogy jaj neki pasi kell, meghogy ha megyunk buliba o ugy bepasizik! A fiuknak folyton felhuzta a felsojet, mert jaja neki melege van.... Nagyon meg kellett embereljem magam, hogy ne szolja be neki. Mindegy lett volna neki, hogy ki, csak pasi legyen. De mostmar tobb,mint egy eve van neki baratja, de meg mindig a fiuk korul van; mi csajok a suliba osszeulunk egy helyen, es beszelgetunk, o meg folyton megy a fiukhoz, hogy "mit csinaltok"

2011. ápr. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, a nővérem.. Ő úgy tekint a pasijára, hogy: Ha ló nincs jó a szamár is.. De beköltöztette a lakásba és én kénytelen vagyok elviselni ezt a gyereket, csak mert a drága nővérem, nem lehet egyedül..
2011. ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!