Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valami jó szöveg társkeresésnél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jó szöveg társkeresésnél?

Figyelt kérdés
Szeretnék levelezni egy fiúval, de nem tudom mit és hogyan írjak neki. Segítenétek?
2011. júl. 6. 15:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem add önmagad! Egyszerűen írd, hogy meg akarsz vele ismerkedni, és ennyi. :)
2011. júl. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
És,ha elsőre nem ir vissza,akkor se add föl,légy önmagad
2011. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
De hogy kezdjem a társalgást? Én már nem merem önmagamat adni.:( Szia, jól nézel ki? Vagy mi?
2011. júl. 6. 20:42
 14/14 anonim ***** válasza:

Mondom a lényeget. Először is kérdés, hogy szeretnéd csak magadra felhívni a figyelmet, vagy teljesen átvennéd a férfiszerepet.


Én az előzőt javasolnám. Ekkor annyi csak a dolgod, hogy elhúzod az orra előtt a mézesmadzagot. Köszönsz, írsz egy mondatot, mondjuk valamiről, ami az adatlapján vagy egyik képén van, esetleg kérdezel róla valamit, és kész. Ebből kapcsolni fog, hogy valamit akarsz tőle.


Utóbbi esetben sem sokkal másabb. Írsz két szót magadról, persze csakis jót, aztán meg őróla valamit, ami megtetszett benne. Lehetőleg ne a külsejével kapcsolatban. Vihetsz bele némi humort is, de csak akkor, ha tudsz úgy, hogy ne legyen erőltetett. Egy kérdés is belefér, utat nyit a kommunikációnak. Utána megemlíted, hogy ha már mindketten közös célból vagytok fenn az oldalon, akár ismerkedhetnétek is. Ez fontos, mert nehéz ennek ellentmondani. A végén az aláírásnál meg ne felejts el egy email címet is odaírni, hogy ha nem előfizető, akkor is tudjon válaszolni.


Ennyi nagy vonalakban, színezd ki a saját egyéniségeddel. Utóbbi módszer inkább nőknek író férfiaknál ajánlott, de ha ezzel akarsz próbálkozni, akkor csak rajta.


Mindkét esetben fontos, hogy az adatlapod normálisan legyen kitöltve, mert meg fogja nézni, és ebből lesz némi fogalma rólad. Tükrözze azt, hogy ki vagy.


És ne feledd azt, amit az első oldalon írtam, hogy ha beindul a kommunikáció, akkor ne félj kérdezni.

2011. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!