Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 eveses ferfiak! Hulyitenete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 eveses ferfiak! Hulyitenetek egy 18 eves csajt csak azert, mert viccesnek talaljatok azt, hogyha magatokba bolonditotok egy ilyen fiatal csajt, majd jot tudtok rajta nevetni, hogy naiv kis liba, mindent elhisz?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 16:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Nézd meg az Egy lányról c. filmet

abban ott a válasz

igaz történetet dolgoz fel

2011. júl. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
En amondo vagyok, hogy ha szerelemrol van szo, a kor nem szamit. Jo persze 20-30 az tenyleg sok. Mondjuk kinezetre nem lehet rola megmondani, hogy 30; engem meg 23nak tippelnek nagyon sokan. Erettsegem szempontjabol meg nem erzem magam gyereknek, a barataim szerint a koromhoz kepest komoly vagyok, en ahelyett, hogy a discoba vergodnek inkabb elolvasok egy konyvet. A szuleim meg folyton azzal vannak, hogyha nem megyek discoba, akkor nem fogok magamnak talalni soha senkit.
2011. júl. 6. 16:52
 13/24 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy én két szék között az asztal alatt vagyok. A 18-23 évesek túlnyomó részt hétvégi bulizós életet élnek és nem is igazán egy világban élünk. 24-40-ig meg rengeteg az elvált gyerekes anyuka. Namármost más gyereke nálam kizáró ok a párkeresésben, a dohányzással együtt.

Ezek után el lehet képzelni mekkora esélyem van találni valakit.

34 ffi

2011. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Azok alapján, amit írsz magadról, kérdező, te szerintem pl. pont ideális tizenévesnek számítasz a harmincasok számára.


F36

2011. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én 36 vagyok,de nekem bejönnek a fiatalabb lányok,na nem a 18 évesek,de a 22-23 éves kortól 30-ig simán,de a korombélieket túl idősnek és érettnek tartom magamhoz:(
2011. júl. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Idealis tizenevesnek szamitok egy harmincevesnek.... Ezalatt mit ertesz? Pozitiv vagy negativ ertelemben ertetted?
2011. júl. 6. 17:05
 17/24 anonim ***** válasza:

Ha diszkóban keresel párt magadnak, akkor meg is érdemled...

Az ideálist általában pozitív értelemben használják.

2011. júl. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. júl. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:30


Olvasd már el, légyszives mit írtam! Nem nagyon járok discoba, csak születésnapra, mert oda azért illik elmenni, ha már személyesen meghívnak!

2011. júl. 6. 17:46
 20/24 anonim ***** válasza:
Elolvastam, nyugi. A szüleid nézeteire gondoltam, hogy diszkóban akarnak neked partnert fogni.
2011. júl. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!