Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi strandon? Lent

Figyelt kérdés
VAn egy pasi ismerjük egymást rég óta de elhivott randira és kitalálta hogy menjünk egy strandra ketten.Nekem ez fura,van a csípőmön kis felesleg és félek ha meglát először igy nem fog tetszeni neki a látvány!Kétségbe vagyok esve.Ti mit szóltok ehhez?
2011. júl. 7. 09:56
 1/5 Scream85 ***** válasza:
Gondolom azért hívott randira mert tetszel neki. És ha tetszel neki akkor az a kis felesleg nem fogja zavarni :)
2011. júl. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik menj vele, nem egy modellel akar menni, hanem Veled és sok pasinak tetszik ha "van egy kis felesleg" ami lehet hogy épp tetszik. Nem mindenkinek jön be a vékonyság.
2011. júl. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
előző: Ha ruhában megfigyel, szerintem anélkül is elképzel:) Még szebbet fog látni mint amire számított:)
2011. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
A strand nem olyan jó hely randira. Lehet, hogy javarészt nem is rád fog figyelni a sok bikinis csaj miatt.
2011. júl. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
tévedés, nagyon jó hely randira. én is voltam már, és 1 nap alatt össze is jöttünk. isteni nap volt!
2011. júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!