Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség az erotikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség az erotikus képek és a nudistákról készült képek között?

Figyelt kérdés
mert az első készítését 18 év alattiról tiltja a törvény, a másodikat nem
2011. júl. 7. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Az erotikus nem feltétlenül meztelent jelent. és így azt hiszem meg is válaszoltam a kérdésedet.:)
2011. júl. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Talán szerintem pont az ,hogyha valaki nudi strandon van az max 1 felszabadultabb légkör..és azon kívül ,hogy látni nunit,kukit..még semmi erotikus cselekmény nem történik.Ellentétben a másikkal:S
2011. júl. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
még mindig nem vágom :D
2011. júl. 7. 17:36
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Az erotikus szó nem csak azt jelenti, hogy pucéran pózol egy playboy nyuszi. Hanem, hogy szexuális gondolatokat kelt fel az emberben. Ez lehet egy szexi fehérnemű, vagy egy testhez simuló ruha. Érted? És a szexuális gondolaton van a hangsúly. Ha egy kiskorú iránt érez egy felnőtt ember így, az már pedofília, ami büntetendő. Remélem segítettem.
2011. júl. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

erotikus az a szexisen pózolók, fehérneműben esetleg pucéran

a nudistákról készült kép: egy nudistastrandon elkapott kép, melyen egy 60+ éves férfi vakarja amije van...

2011. júl. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

lehet velem van a baj, de még mindig nem értem

szóval normális emberben egy pucér nöröl készült kép nem kelt szexuális gondolatokat? :D

2011. júl. 9. 21:38
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Akkor ezen sajnos nem tudunk segíteni. Nem jól tetted fel a kérdést.:D
2011. júl. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!