Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mégis mit jelent?

Figyelt kérdés

Most beszélgetek egy fiúval msn-en, én sosem írtam rá, csak ő rám. És most mondta, hogy jól esne neki, ha én is írnék neki. És, hogy egyébként rajtam kívül nem szokott másra ráírni.

Mit jelent ez? Talán akarna valamit?

Mindketten 17 évesek vagyunk.


2011. júl. 8. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:

nyilván akar vmit ha más nem is azt h rá írj .. ezért utálom az msnt :D valamelyik fél mindig qrvára természetesnek veszi h csak a másik ír rá


19F

2011. júl. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és általáb a másik fél a lány:D de amúgy ez elég sz*r érzés egy pasinak, hogy mindig csak ő kezdeményezi a beszélgetést, még ha a csajt érdekli a pasi akkor is:S
2011. júl. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ARRA NEM GONDOLSZ HOGY ESETLEG BARÁTKOZNA???????????????????

DE HÜLYÉK VAGYUNK MI MAGYAROK ISTENEM

2011. júl. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Néha tényleg ráírhatnál:)Így azt hiszi, hogy nem érdekel téged, és igen ez azt jelenti, hogy akarhat valamit.
2011. júl. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!