Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai felfogás tényleg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai felfogás tényleg ilyen szánalmas lett?

Figyelt kérdés

Sok fiútól hallom azt,hogy hova tűntek a normális lányok, akik nem olcsó lotyók?

Meg mondják,hogy nem létezik olyan lány, aki a korától függetlenül érettebb..

Viszont had ábrándítsalak ki titeket,hogy létezik,mivel vagy úgy van nevelve, vagy pedig nem akar egy hülye kis senki lenni,aki megjátssza magát csak azért,hogy érvényesülhessen,fel nézzenek rá..

A legtöbb fiú a lányokban már csak a könnyen kapható ribancot látja, azt aki egy éjszakás kaland..

Csak azért, mert megismert pár ilyen nőt, ettől még nem mind egyforma..

Jó lenne,ha ezek a srácok kicsit elgondolkodnának végre és igazán rájöhetnének,hogy kortól függetlenül, egyik nő sem használati tárgy!

Ha meg egy olyan kell nektek, akiket csak kihasználni akartok, akkor ne a normális lányokat etessétek meg a hülye csajozós dumáitokkal, meg az ígérgetéseitekkel, amiből egy szó sem igaz!

16 éves lány létemre vállalom,hogy így gondolkodom, de szerintem vagyunk még itt egy páran,az biztos...

Miért olyan nehéz felfogni,hogy a normális nőket nem lehet könnyen elérni, nem kaphatóak meg egy fütty szó után?

Könyörgöm fiúk, küzdjetek már egy kicsit értük!

Mert lehetsz te menő,teli pénzel,márkás verdával, ha emberileg egy nulla vagy.

Ez az én véleményem volt.Válaszolva egy olyan visszatérő kérdésre,hogy hová tűntek azok a lányok akik nem ribancok?


2011. júl. 8. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én egyetértek veled kérdező...

Mellesleg én a pasik között láttom a legtöbb nőies, lotyót:DDD Persze nők között is rengeteg van, de sok kivétel is, szerencsére. A kivételre kell figyelni és a nyomi dumákról tényleg nem árt leszokni.


20/F

2011. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ennyire..tapasztalom...h a fiúk nagy része csak b*szni akar és 1re több a r*banc....én pl szerelmet kerestem...és sokszor halottam h fiú létemre normális vok..meg h ez milyen ritka..nah ez eleve igy már szánalom...meg én hányok a k*rvás lányoktól...és még én vagyok a furcsa...NEVETSÉGES...ha már a normális lányok és a hozzájuk kedves fiúk furcsák asszem az rég rossz...
2011. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a hülye bunkó, parasztokat, de még ők is jobbak, mint egy némelyik nyál a nagy élettapasztalatával, hogy a másik ilyen meg olyan lúzer ez meg az miatt.
2011. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem érdemes értetek küzdeni, és nem érdekel benneteket, h emberileg milyen egy fiú. Csak a külsőt v a pénzt nézitek mind, kivétel nélkül, te is. Aki jól néz ki/gazdag, az küzdelem nélkül is megkaphat, akár szexre, akár hosszú távra, legfeljebb kéreted magad kicsit.
2011. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az igazi nőknek nem a pénz kell. Jó vannak kivételek. De senki nem akar koldulni a másikkal, gondolom. Manapság annyi a csaló is.
2011. júl. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért nektek nem fura, hogy itt ezen az oldalon MINDENKI olyan normális, a való életben meg a 99% nem az?!


Kérdező: szerintem egy "nem normális" lány nem hiszi magáról azt, h ő "normális"? Na ennyit erről. Az h te ezt mondod, még nem jelent semmit, mivel mindegyik ezt mondja.

2011. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Láttam egyszer egy filmet, nem tudom, hogy jó végge lett-e, de arról szólt, hogy a nőkkel bunkónak kell lenni, az ideológiájától hánytam már.
2011. júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem érdekel, ha oltást kapok érte, de egy 16-17 évesnek nem véletlenül nem kellenek a túl komoly lányok. (Nagy részüknek persze, hogy szó ne érje a ház elejét...)

Én bevallom: a bulikban a lányoknál az esélyt keresem egy kavarásra, egy egyéjszakás kalandra. Nem a feleséget vagy a megértő barátnőt.

Ha majd komoly kapcsolatot keresek, 3-4 év múlva, akkor majd az olyan lányokat fogom előtérbe helyezni, akik komolyabbak, érettek.


És egyébként, kedves kérdező: minek küzdjek addig, amíg a könnyen kapható lányok sorban állnak? :)


17/F

2011. júl. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Rengetegszer hallottam már hasonló kérdéseket, de most elmondom, én mit gondolok: nincs olyan, hogy csak a „férfiak” (inkább fiúk még) a hibások, vagy a nők (lányok). A mai társadalomnak van egy alapvető (sajnos) hibája,


de ez megint nem igaz mindenkire természetesen.


A kényelem rabjai. A pénzes pasi kényelmes, mert mellette a nőnek nem kell semmit se csinálnia. A könnyen kapható nők pedig azért kényelmesek, mert (a tárgyi javakon és) a szexen kívül nincs igazán másra igényük. Persze ez alól rengeteg a kivétel. Aki tényleg komoly kapcsolatra vágyik, az olyanok közt keres majd magának párt. Ha pedig ez már egy bizonyos korban történik, ahol az embernek már vannak jövőbeli elképzelései (karrier, család, otthon stb.) akkor igenis számít, hogy melyik fél mennyit keres, hiszen mindezt finanszírozni kell majd. Sokan vannak, akik ezekre vágynak, de ők nem annyira feltűnőek, mint a másik kategóriába tartozók és ezért is keresi őket mindenki, holott ott vannak az orrod előtt. Nyilván lehetne még tovább ragozni ezt a témát, akár egy regényt össze lehetne belőle hozni... szerintem nem kellene ennyire általánosítani az embereknek és folyton a másik nemet hibáztatnia mindenért.


18/ L

2011. júl. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen igazad van, én is tapasztaltam hogy sok fiú sír, hogy hova tűntek a normális lányok, de mégis ők választják azokat, akik könnyen kaphatók. Mivel ebben a korban a legtöbb fiúnak nem kell komoly kapcsolat, csak annyi, hogy kielégítse a vágyait.

Nem lenne ennyi könnyen kapható lány, ha a fiúk nem ezt akarnák. Miattuk lettek ilyenek a lányok, és azok akik nem hajlandóak erre így sem, azok egyedül maradnak.

Az egyik válaszban írta egy srác, hogy miért küzdjön, ha könnyen is megkaphatja? Itt látszik, hogy a pasik megszokták hogy a csajok felkínálkoznak nekik, és elkényelmesedtek. Ha csak egy éjszakára kell nekik a lány, akkor miért kaparjanak?

A másik pedig, hogy bárki bármit mond, a külső igenis számít. Mert azok a lányok természetesebben feltűnöbbek akik könnyen kaphatóak, így jobban vonzzák a pasikat. És ezek a lányok azokra a pasikra buknak akik jobban néznek ki, így azok megszokták h semmit nem kell tenniük, így ők ezekre a könnyen kapható lányokra buknak. Persze vannak kivételek mindkét nemből.

2011. júl. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!