Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha neten ismertünk meg vkit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha neten ismertünk meg vkit, akkor hogyan zajlik az első személyes találkozó?

Figyelt kérdés
Milyen ruhába illik menni, ki nyújt kezet először stb...
2011. júl. 10. 09:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszöm a válaszokat!


Viszonylag sok képet láttam Róla, s több mint fél éve beszélünk. Én attól tarok, hogy én nem fogok tetszeni neki, nagyon rinyálok :'(

2011. júl. 10. 09:52
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is netes "kapcsolatom" van. Nálunk ez úgy volt, hogy megbeszéltük hogy akármi is lesz megöleljük egymást ha találkozunk, de én már látatlanba is imádtam őt :) 10 van köztünk is. Emlékszem kiszállt az autóból és a nyakamba egymás nyakába ugrottunk, én nagyon vártam már ezt a pillanatot. Utána rám nézett és megcsókolt és ezután nagyjából egész nap nem is csináltunk mást :) A nap végén meg is jegyeztük egymásnak, hogy nem tudtunk sokat beszélgetni, mert többet volt a másik szájába a nyelvünk mint a sajátunkba :D Fúúú naaagyon jó nap volt. Azóta már együtt élünk és novemberre várjuk a kislányunkat. Szerintem felesleges bemutatkoznotok egymásnak hiszen mindketten tudtok már pár dolgot a másikról. Beszéljétek meg ti is hogy mi legyen ha meglátjátok egymást úgy elkerülheted, hogy esetleg ott álljatok egymás mellett mert egyikőtök se tudja mit kezdjen ilyenkor a másikkal. Olyan ruhát vegyél fel amibe jól érzed magad és úgy érzed abba vagy a legszebb. Ha bejössz neki teljesen mindegy mi van rajtad. Sok sikert nektek!!!
2011. júl. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

10:11-nek


Uhhhhhh, elsem hiszed, hogy mennyire örülök Nektek!!!!! Gartulálok!!!


Én is nagyon imádom, már mikor látom, h bejelentkezik, görcsberándul a gyomrom, úgy megölelném :))


Gondoltam, hogy vhogy így öltözök majd fel..


[link]


Farmer, meg vmi világos felső, nem tudom még...


De nagyon szépen köszönöm, hogy ezt elmesélted! :))

2011. júl. 10. 10:22
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
10:11- es vagyok. Jó ez a ruha ha úgy érzed, hogy jól állna. Bár anno az én párom annak örül volna ha szoknyába megyek, csak sajnos aznap nagyon szar idő volt. Amúgy ha ilyen meleg lesz szerintem ne vegyél fel hosszú nadrágot semmiképp. Olyan jó nektek, olyan szívesen emlékszem vissza az első napra. Bár ami utána jött arra azért annyira nem, mert nagyon nehéz volt mire összeköltöztünk. 300 km volt köztünk és hát nagyon nehéz volt itt munkát meg lakást találni, de sok kitartással mindent meg lehet oldani :) Idén augusztusba is szeretnénk menni majd arra a helyre ahol először megláttuk egymást. Minden évbe akarunk menni a "szent" helyre :D Amúgy életembe nem voltam még ennyire szerelmes mint most pedig soha nem hittem ebbe a netes ismerkedésbe. Imádom őt és remélem ez így is marad már amíg élek :)
2011. júl. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

10:59-nek


Remélem, hogy közöttünk is lesz vmi, én nagyon kedvelem, még így neten keresztül is, néha már magamat tartom furának.. :)


Már várom a találkozót, de kicsit félek is, mert nem tudom, mivan ha élőben nem tetszek Neki?


Majd meglátjuk, de már olyan jó lenne ha megölelhetném. A távolság közöttünk is nagy, sajnos. Ha egyetemista leszek akkor közelebb leszünk egymáshoz, nagyon remélem.


Mégegyszer köszönöm, hogy elmesélted, olyan jó :)


Gratulálok Nektek, és remélem, hogy boldogok vagyok és lesztek! :)

2011. júl. 10. 11:06
 16/18 A kérdező kommentje:

*vagytok....


na már írni sem tudok :-D

2011. júl. 10. 11:08
 17/18 anonim válasza:
utolsó író velem is ugyanez volt :D
2011. júl. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Akkor van remény :-D
2011. júl. 10. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!