Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kellet volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kellet volna tennem? :O

Figyelt kérdés
Van egy Srác(15) barátom akinek nagyon megtetszett egy lány(13) nagyon szerelmes belé meg minden ( a lány a bnőm.) és a lány meg elkezdett járni a fiú öccsével(12) persze titokban.De pár ember tudta. (Köztük én is ) És én megígértem a lánynak hogy nem mondom el senkinek főleg a fiúnak nem... De a fiú rájött másnap ( elötte pár órával szakított a Fiú öccse és a lány )és azt is megtudta hogy én tudtam és most megutált mert h bennem megbízott és nem mondtam el neki..Szerintetek jól döntöttem hogy nem mondtam el és tartöttam az ígérete? vagy elkellet vna mondanom ?
2011. júl. 10. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted, hisz megígérted a lánynak.
2011. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pfúú ezt jólelmagyaráztad,de végül megértettem naggyából,szerintem elkellet volna mondanod,de ígyis remélem kifogtok békülni:)sok szerencsét
2011. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat.: ) Énis nagyon remélem hogy kibékülönk bár azt mondta hogy ő megbízott beennem : / és hogy utál. de én nagyon szeretném jóvá tenni:(
2011. júl. 10. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok, szerintem magyarázd el neki, hogy megígérted a lánynak, hogy nem mondod el, és és nem szeretted volna megszegni a szavad. Csak megérti:)
2011. júl. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát én már mondtam neki. de nem hatotta meg.: (
2011. júl. 10. 22:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyit mondhattál volna a barátodnak, hogy a lánynak már van valakije, vagy ő nem az esete.
2011. júl. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én azér t próbáltam lebezsélni .: / De még mindig kell nekia csaj. De mostmár 100% hogy nem bocsát meg.:( Sajnos. köszönöm a válaszokat.
2011. júl. 10. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!