Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha egy fiúnak fogszabá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiúnak fogszabályzója van kevesebb esélye van nálatok? Több (szerintem ilyen nemnagyon van)? Ha van esélye akkor kevesebb, vagy nem is veszitek figyelembe?

Figyelt kérdés
Légyszíves, hosszú, részletes választ. Egy fogszabályzós 14/F.
2011. júl. 11. 02:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A fogszabályzó trendi. Csak nem ezzel a szövegel csajozol itt?
2011. júl. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Fogszabályzós lány vagyok.. Gyűlölöm. Viszont engem nem zavar másokon..
2011. júl. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nekem is van. Zavar is, utálom is, és mégis 1 éve boldog párkapcsolatban élek. :)

16/L

2011. júl. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Na figyelj,csak a kedvedért megkérdeztem a 14 éves unokahúgom...:)

Válasza:,,Le sz*rom,ha magasabb nálam,és jól néz ki kit érdekel a fogszabályzója??"

Na most én nem a ti korosztályotok vagyok,de ha az én korosztályomat nézem,akkor hasonló véleménnyel vagyok...

2011. júl. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Jövőre HA minden összejön akkor nekem is lesz. Idén is lett volna csak anyagi gondok miatt nem jött össze. Szóval fogszabályzós lányként nehogy már elvárjam hogy ne legyen fogszabályzója egy fiúnak...

15/l

2011. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Amióta lett fogszabályzóm [2hónapja] 3sráccal kavartam..xD

fogszabályzó előtt nem volt 1fiúm se.. Én megszerettem a fogszabályzóm..:D Meg 'divat' is lett. Meg gondolj arra,hogy ezután legalább gyönyörű fogaid lesznek.:)

2011. júl. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
köze nincs hozzá. ha nem tetszik akkor lehet hogy az egész feje nem tetszik..nincs olyan hogy jófogszabályzósakkorrásenézek
2011. júl. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én 2 évig bele voltam esve egy olyan srácba akinek fogszabályzója van, figyu! nem azt nézik a csajok hogy úristen, jajj fogszabályzóssal nem jövök össze, ez óvodában volt divat, ha valakinek megtetszel/beléd szeret, nem fogja érdekelni hogy fogszabályzód van.

18/L

2011. júl. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek. Nekem nem jönnek be a fogszabályzós fiúk és igen szerintem kevesebb esélye van, de később szerintem sokkal több esélye lesz mintha nem is használt volna vagy fogszabályzóval.SZerintem azért nem kell a fogszabályzós, mert a kaja mindig beleragad és undorító, de jobban jársz ,ha most megcsináltatod 14 évesen később mikor komolyra fordulnak a kapcsolatok, már nem emlékszel rá.
2011. júl. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Engem mindig taszított nagyon, fogat mosni sem tud vele rendesen az illetö. Késöbb hasznodra válik, sokaknak meg így is tetszik. Én soha nem jöttem volna össze fogszabályzós fiúval, de ez egyéni szoc. probléma.:)

23/N

2011. júl. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!