Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit tenne ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit tenne ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nos Az egyik exem megkeresett úgy 1 év elteltével hogy lenne e nálam esélye még meg hogy sajnálja ami történt. A történet röviden: 2 srác volt aki tetszett neki az egyik voltam én. Csakhogy velem jobban alakultak a dolgok és én nagyon megszeretem őt. Ő volt az első akit úgy igazából szerettem. 2 hónapot voltam vele aztán csak úgy szó nélkül megszakította velem a kapcsolatot az az hiába kerestem sosem volt elérhető. Kiderült hogy mégis a másik srácot választotta. Most nemrégiben szakítottak és megkereett hogy velem akar lenni sajnálja és hogy már tudja hogy nagyon rosszul döntött akkor. Én csak annyit mondtam hogy ha valóban engem akar akkor bizonyítsa be hogy valóban velem akar lenni. Azóta rendszeresen keres hol hív hol msn épp ami elérhető. Hát most holnapra van megbeszélve a találkozás és hát úgy akarja bebizonyítani hogy leakar feküdni velem. de én még kételkedek benne hogy ez most így jó ötlet e. azt mondja hogy velem akar lenni egész életében és családot szeretne majd tőlem stb... egyenlőre annyit mondtam hogy találkozzunk és majd alakul valahogy. Ki mit tenne ebben a helyzetben?

18 vagyok és fiú a lány szintén 18 éves.


2011. júl. 11. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
megdugnám, utána meg alakul ahogy alakul... ha jól meglennénk, akkor elnézném neki a múltat.
2011. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dawe Derailed válasza:
Figyelj ah 18 évesek vagytok korai még a család és szar ötlet ha csak leakar veled feküdni és úgy akara bizonyítani szóval jol gondold meg.
2011. júl. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sztem jogosan kételkedsz benne... fenntartásokkal menj oda. nem is értem amúgy: a szex nem bizonyíték arra, hogy szeret. könnyen lehet h csak hiánya van...

Ha szeret akkor bizonyítson hosszútávon. Mondjuk én legalább egy hónapon át hintáztatnám... Tanulja meg h kivel akar lenni.

22/L

2011. júl. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Dugd meg egyszer, ha jó volt, akkor többször, aztán dobd ki. Többet nem érdemel.
2011. júl. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2. válaszoló:

Értem hát családot csak pár év mulva akar csak de ez ugye bár tőlem is függ:P... Mivel nemtom milegyen ezért kérdeztem meg itt.

3. válaszoló: Igen ezzel eggyetértek hogy ezzel semmit nem bizonyít én sem ilyen bizonyításra gondoltam mert hát a mai világban simán lefekszik bárki bárkivel tisztelet a kivételnek!

2011. júl. 11. 17:27
 6/10 anonim ***** válasza:

hát azért bárki bárkivel sajna nem fekszik le...:(

Huxley szép új világa még nem jött el.

a normálisabbjáért rengeteget kell kepeszkedni, nem mehetsz csak úgy oda ahhoz, aki megtetszik, hogy "szeretnék veled lefeküdni, gyere, érezzük jól magunkat". még akkor sem, ha tényleg tetszik és nem csak élő vibrátornak akarod használni

2011. júl. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem eléggé gyanús, hogy szexel akar bizonyítani... szerintem azt gondolja, hogy így hamar levehet a lábadról... pedig alapból ez eléggé "ha ló nincs, jó a szamár is" szituáció... és attól, hogy esetleg tényleg rájött, hogy rosszul döntött, az még nem ok arra, hogy felszívódjon, úgy, hogy jártok, szóval ha még mindig ennyire egyenes a csaj, akkor lehet jobban jársz, ha a szexnél tovább nem mész... te szeretnéd amúgy megpróbálni vele? Mármint tetszik még a lány?
2011. júl. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég szemét dolog volt tőle. Velem is játszott már el ilyet pasi. Udvarolt nekem randiztunk is erre szó nélkül összejött egy másik csajjal. Utána meg még csodálkozott hogy miért nem keresem. Mikor szakítottak meg én voltam az első akinek ezt elmesélte :) hm... :)
2011. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

18:14-es válaszoló:

Én úgy tartom hogy mindenkinek jár 1 esély de csak akkor ha bebizonyítja hogy tényleg úgy lesz ahogy mondja... Hát igen tetszik még és hát hajlandó lennék elfelejteni neki amit csinált ha bebizonyítja hogy engem akar. csakhogy ahogy már írtam a szexel semit nem bizonyít és azért a mostani szavaiban kételkedek még.

18:29-es válaszoló:

Kb 1 hónapja szakítottakés sztem nem nekem mondta el elösször... tényleg te amúgy mit csináltál mikor elmondta nektek hogy alakult?

2011. júl. 11. 18:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Erről a háromszemélyes kommuna jut eszembe, amiről a Családi kapcsolatokban írtak pár hónapja: a lány mindkét fiút szerette, mindkettővel összeköltözött és mindkettővel egyszerre pettingelt az uszodában. A te exed egy fokkal tisztességtelenebb, mert nem vállalja fel.
2011. júl. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!