Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy a nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a nálam idősebb férfiak érdekelnek? Apám, esetleg nagyapám korúak is? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 19:21
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
szerintem meg nem ^^
2011. júl. 11. 21:40
 32/38 anonim ***** válasza:
57%
Nem baj, akkor én is anoním maradok, írj egy mélt és beszélgessünk :)
2011. júl. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
írtam
2011. júl. 11. 21:47
 34/38 anonim válasza:
71%
Ez most fake kérdés vagy tényleg? XD Mert ha tényleg én át tudom érezni valamennyire a helyzeted. De csak anynira hogy 13 éves koromban szerelmes voltam Harrison Fordba, főleg mikor Han Solot és Indiana Jonest alakította. Akkor én nem gondoltam komolyabbra, de szívesen eljátszadoztam a gondolattal h megcsókolom. Tetszett, mert jó pasi volt, de igazából én is kinőttem és ő is iszonyatosan öreg már a valóságban. Szóval már nem érdekel, de azért ha megnézem a Star Warst vagy Indyt még mindig jó hapsinak tartom :) Szal sztem kb mindneki túl esik ezen valamilyen mértékben. Sztem nálad is el fog múlni. Nézzed a kis csírákat :D vagy ha nem is annyira csírákat de állj át a 20 évesekre. Mire 17 leszel átállsz a te korosztályodra ;)vagy ha a 20nál maradsz akkor az már nem is lesz akkora baj :D
2011. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
:D
2011. júl. 11. 22:36
 36/38 anonim ***** válasza:
57%
jóság
2012. jún. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
71%
LOL, én pont 30 és 50 között vagyok félúton, és nem mondom, hogy csak AZ érdekel, mert überfontos a szellemi és a lelki partnerség is, de ha nincs napi szinten rendben a testi kapcsolat, megette a fene az egészet.
2012. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Sokan rámondják, hogy apakomplexus. Lehet az is, de nem feltétlenül. Amikor ennyi idős voltam, mint Te, nekem a korombeliek jöttek be. De a korombelieknek én egyáltalán nem jöttem be. Amikor lediplomáztam, még csak 1 komoly barátom volt, aki néhány évvel idősebb volt nálam, de valahogy nem volt vele az igazi. Aztán megismertem egy nálamnál 16 évvel idősebb férfit, és nagyon jól éreztem magam vele. Utána még voltak mások is, hasonló korkülönbséggel. Azóta is vonzódom a nálam idősebbekhez, bár a korkülönbség felső határa most már csökken, ahogy én is öregszem, mert az 50 felettiek már nem vonzanak. Nem jelent semmit. Ez a korosztály egész más, higgadt, nyugodt, türelmes, odafigyel rád, tud önkontrollt gyakorolni, és jobban megbecsül, mint egy fiatal srác, akinek csak egy numera vagy a sok közül. Én nem csalódtam egyszer sem az idősebbekben.
2013. febr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!