Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha a barátnőtöknek ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a barátnőtöknek ti lennétek az első (pl. veletek csókolózott először, vagy veled van az első kapcsolata), akkor ti örülnétek ennek vagy mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha hülyén fogalmaztam :P Kort is írjatok. Köszi :)
2011. júl. 11. 23:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"21 vagy és még nem csokoloztááál ? :OOOOOO"


Nem értem, hogy mi olyan meglepő ebben...

2011. júl. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
0%

hát nem tudom, talán az,hogy legtöbb fiatal aki betölti a huszonegyet annak már megvolt az elsö csókja :)

vannak olyanok is akik 21 évesen már nem éppen szüzek, azt nem mondom hogy az se legyél, csak hasonlítani akarom,hogy ez mostani társadalomhoz képest egy kicsit le vagy maradva...

2011. júl. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!