Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a szomszédomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a szomszédomba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 02:08
1 2
 11/11 anonim válasza:

Ha valaki át érzi ezt az egészet az én vagyok...

5 és fél éve költöztt el a nagymám és én minden hétvégét nála tölltök.

Mikor elöszőr pillantottam meg a fiút a szomszédból azt hittem kiugrik a szívem a helyéről,előszőr éreztem azt hogy szerelmes vagyok. A mai napig megszálottja vagyok és mikor szembe jön velem az utcán vagy a hév megállóban megpilantom ugyanaz az érzés van bennem mint 5 éve, kapkodok a levegő után és a szívem majd kiesik a helyéről. Természetesen megszólítani soha sem mertem...

De en hasonló doolgokkal próbaltam neki jelet adni:

- szerelmes levelet írtam névtelenül és bedobtam a postájukba

- mindig akkor szállok le a hévrő mikor ő

Ilyenek....

Én teljesen azt hittem,azt sem tudja ki vagyok amig múlthéten oda nem mentem hozzá elkérni a számát egy ,,barátnőmnek" aki velünk volt, és megkérdezi, hogy te nem a .... vagy? Úgy tettem mintha nem ismertem volna fel, perzse végig tudtam ki ő és mondta, hogy én vagyok a ... . Nem merek semmit tenni mert kínosan érzem magam mikor beszélni kellene vele vagy csak a közelébe megyek mert NAGYON TETSZIK az a srác és nem fogom feladni.

Nagyon sokszor álmodok róla és a képeit nézem miközben megy a zene a háttérben, megszálottja lettem basszus.

Anyukám azt mondta, hogy lányom ez a fiú éli az életét, mint te és késsöb rá fog jönni hogy TE kellesz neki,mert akiknek eggyüt kell lenni, azok eggyüt lesznek .



Én azt tudom neked tanácsolni hogy próbálj meg hozzá közeledni szépen lassan és idővel eléred a célod!

Nagyon szurkolok neked és remélem mindkettőnknek összejön!

G-15

2023. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!