Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak késik, vagy terhes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak késik, vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és másfél éve van barátom. Még nem feküdtünk le soha, csak pár hete "játszadoztunk" és a hasamra élvezett. Szerintem nem folyt lejjeb (de igazábol nem emlékszek)

Mostmár 4 napja késik a havim, megduzzadtak a melleim, fáj az alhasam,rosz a közérzetem, állandóan éhesnek érzem magam de nem birok enni.

Szerintetek ez terhesség?

Barátom szerint csak bebeszélem magamnak a tüneteket a nagy hőség miatt szédülök, ezért nem eszek, és azért fáj a hasam mert hamarosan megjön.

Az előző hónap nagyon stresszes volt és azt hiszem fel is fáztam, lehetséges hogy ez miatt késik?


2011. júl. 13. 09:04
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Az ondó nem olyan, mint Rambó! Nem tud bemászni a terrorista barlangba és nincs nála csákány sem...
2011. júl. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rambó istenem ez tetszett XDDD


Nem hiszem hogy terhességről lenne szó, bár érdemes lenne letörölni legközelebb a hasadról, hogy ne parázz megint a dolog miatt. :)

2011. júl. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
biztos terhes vagy, nagyon fürgék a kicsikék, még a szomszédból is átérnek derűs időben
2011. júl. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ondós kézzel nem nyúlkált beléd, nem vagy terhes. De veszel egy tesztet, és az megnyugtat. Ennyi.
2011. júl. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 KaTriinn ***** válasza:
Nem hiszem, hogy terhes vagy. De amint már írták is, vegyél egy tesztet, nem kerül sokba. Akkor kiderül, hogy mi a helyzet. ha terhes vagy akkor időben eltudod intézni, ha pedig nem akkor örülj :) Érdemes minnél hamarabb venni egy tesztet a biztonság kedvéért.
2011. júl. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak, és meg is nyugodtam, biztos nincs semmi baj :))
2011. júl. 13. 11:42
 7/7 anonim válasza:
Én így lettem terhes. Sajnállak
2011. júl. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!