Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Válaszolnátok pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Válaszolnátok pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

1. Mennyi sminket viselsz el, inkább szépnek látod a lányon ?

2. Körmöt illetően, műköröm elvislehető e neked, tetszik-e, kifestve, vagy csak egy egyszerű francia, vagy csak átlátszó, vagy annak örülsz ha csak szép és ápolt ?

3. Ha komolyabb gondolkodású, vagy inkább nyílt mosolygós lányok tetszenek?

4. Ha egy lányon vannak ékszerek. Mondjuk egy ezüst nyaklánc az még ok. De hogy ilyen túl sok karkötő, már zavar, és kezd az idegeidre menni, esetleg nagy gyűrűk.


Mert én már annyira leszoktam a sminkelésről, és a pingálásról, hogy én már egy sima lakkot borzaszónak találok magamon, de máson viszont kifejezetten jól áll, ugyan ez a sminkel is. Már csak egy szempillaspirált teszek magamra, meg nálam már a sminkelés nem is megy tovább, mert nem akarom, hogy sminkelős p*csának tartsanak, aki nagyon látszik, hogy a tini korban van, és az esze ennél tovább nem terjed.

17/L


KORT IS ÍRJATOK ODA LÉGYSZÍVES, KÖSZI !


2011. júl. 13. 23:45
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
és, nem küldenék képet, nem szeretném, hogy esetleg a sulimba járjál, stb, nagyon félek, hogy bármelyik kédésemnél is felismernek. :)
2011. júl. 14. 00:02
 12/27 anonim ***** válasza:

Jól mondod, kicsit ki lehet húzni és ha nem mutatós a szempilla, akkor arra is mehet a nafta.

Zöld kezet nem kérek, köszönöm.

2011. júl. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

1, mindegy

2, bejönnek az ápolt körmök, talán francia tetszik a legjobban, de igazából mindegy, lehet műköröm is, de ne 5 centis.

3, mindegyik

4, egyfajta ékszert utálok, az ilyen r0hadt nagy bogyós izét, sokkal nőiesebbek a szép, 'vékony', kevésbé csicsás ékszerek.

Mellesleg engem nem zavarnak a sminkelős 3.14csák, ha belsőleg normális, nem feltétlen kinézet alapján kell (kéne) ítélni.

23F

2011. júl. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

1.) Vagy semmi smink, vagy nagyon kevés, a természetesség híve vagyok.

2.) Szintén a természetesség híve vagyok, ápolt legyen, max körömápoló lakk.

3.) Attól függ "mire kell". Egy laza kapcsolatra, esetleg kalandra inkább a mosolygós, nyílt. Komolyabb dolognál ez nem elég (na azért ne legyen savanyú p*csa sem), ott fontos a komolyság, és az intelligencia.

4.) Szolid, ízléses ékszer jöhet (mondjuk egy nyaklánc), csicsa irritál.


27

2011. júl. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy szerintem a fiúk nem értenek a sminkekhez, legalábbis nagy általánosságban. Én sem értek. Szerintem egy vékony alapozó és spirál. Ez sztem bőven elég:P Legalábbis nálam.
2011. júl. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Nekem eléggé tiszta az arbőröm, utoljára 2 éve alapoztam magam, eléggé szörnyű volt. Úgyhogy korrektor púder, alapozó, nálam szóba sem jöhet.

Én iylen szemhély tusra, szemhély púder, szemceruza, szempillaspirálra gondoltam. De igen arra is, hogy mennyire zavar titeket az alapozó.

2011. júl. 14. 00:15
 17/27 anonim ***** válasza:

1. Egy lány úgy szép, ahogy van- smink nélkül. A legjobb, ha semmi smink nincs egy lányon. Ha nagyon kevés van, azt nem veszem észre, de ilyen szemkihúzás, spirál, vagy alapozó, ezek már feltűnnek (az alapozónak pl. a szaga is zavar). A barátnőm teljesen leszokott mellettem a sminkelésről, és ennek nagyon örülök is, mert úgy gondolom, a legszebb, ha természetes. Minek kipingálni magát?

2. Nem szeretem a festett körmöket, még a francia manikűrrel sem vagyok kibékülve. Ugyanaz a véleményem, mint a sminknél- a természetes az igazán szép. Az átlátszó körömlakk az egyetlen, amivel nincs bajom. A műkörmöktől egyenesen rosszul vagyok.

3. Jobban szeretem a nyílt, mosolygós lányokat, a barátnőmben is a mosolya fogott meg, és azóta is bele vagyok zúgva- ennek már majdnem 4 éve :)

4. Egy fülbevaló, nyaklánc, karkötő nem zavar, de nem is érdekel különösebben. A gyűrűnek örülök, ha hordja a lány, amit készítettem neki :) A sok ékszer viszont zavar.

Bocsi, hogy ilyen "kemény" voltam a sminkkel és a lakkal, de engem tényleg szörnyen zavar, és sokkal jobban örülök, ha valaki nem fedi el magát ilyesmivel, hanem a természetes szépsége látszik. Úgyis a kisugárzás és a belső, ami számít, nem a külső.

22/F

2011. júl. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:

1.Ha olyan a nő,akkor nem lehet őt lebeszélni a sminkről,de mindenképpen kevés legyen!

2.Ápolt köröm,nem nagyon hosszú,nőies.

3.Legyen mosolygós (a búvalbaszott csajok senkinek se kellenek) legyen nyitott,ne legyen visszafogott,ne viselkedjen 15 felett úgy,mint egy kisgyerek! Lehessen vele jókat beszélgetni.Ne legyen szenvedélybetegsége (pl. cigi)!!!! Legyen nőies,életvidám,komoly,de ha kell legyen benne minden buliban.

4. Nyaklánc,karkötő,füllbevaló,de egyikse legyen hatalmas,feltűnő,hanem legyen egyszerű,szép,alkalomhozillő....piercing ne legyen!

Remélem érnek valamit a válaszaim :)

2011. júl. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

utolsó: semmibaj semmi baj,

pont ezekre vagyok kíváncsi, mert én már átlátszóra sem merem kifesteni a körmömet, nehogy természetelennesnek tűnjek, olyan kis tömeg tininek.

Általában maximum egy szempillaspirál szokott rajtam lenni, de sokszor inkább csak a szempilláim végét, mert ugye bár azért lesz hosszabb mert a szempilla vége elvan vékonyodva, viszont ha ráteszek egy picit a végére, már hosszabb, viszont természetes.


Köszönöm még az eddigi válaszokat is , várok másokat is.

Aki nem kérte nem megy a zöld, többieknek ment (:

2011. júl. 14. 00:36
 20/27 A kérdező kommentje:

utolsónak a , ma 00:27-st értettem (:


00:35. igen, köszönöm, ment neked is a zöld. (:

2011. júl. 14. 00:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!