Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Válaszolnátok pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Válaszolnátok pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

1. Mennyi sminket viselsz el, inkább szépnek látod a lányon ?

2. Körmöt illetően, műköröm elvislehető e neked, tetszik-e, kifestve, vagy csak egy egyszerű francia, vagy csak átlátszó, vagy annak örülsz ha csak szép és ápolt ?

3. Ha komolyabb gondolkodású, vagy inkább nyílt mosolygós lányok tetszenek?

4. Ha egy lányon vannak ékszerek. Mondjuk egy ezüst nyaklánc az még ok. De hogy ilyen túl sok karkötő, már zavar, és kezd az idegeidre menni, esetleg nagy gyűrűk.


Mert én már annyira leszoktam a sminkelésről, és a pingálásról, hogy én már egy sima lakkot borzaszónak találok magamon, de máson viszont kifejezetten jól áll, ugyan ez a sminkel is. Már csak egy szempillaspirált teszek magamra, meg nálam már a sminkelés nem is megy tovább, mert nem akarom, hogy sminkelős p*csának tartsanak, aki nagyon látszik, hogy a tini korban van, és az esze ennél tovább nem terjed.

17/L


KORT IS ÍRJATOK ODA LÉGYSZÍVES, KÖSZI !


2011. júl. 13. 23:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Szeme meg a pofiján legyen valami alap

én a körmön azt szeretem, amikor a végén van egy fehér csík

kedves odaadó okos

fülbevaló legyen és max egy karkötő

2011. júl. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
és ha nincs kifúrva az illető füle? :D
2011. júl. 14. 00:51
 23/27 anonim ***** válasza:

Hát, nem gáz, de szeretem a fülbevalót szopogatni a fülén


na, na beindultál? kívánsz? neem, csak viccelek


14f

2011. júl. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
1. Smink csak annyi legyen, ami eltünteti az esetleges bőrhibákat, vagy semmi! 2. Köröm minden esetben természetes legyen, 3. Egy nyílt mosolygós lány is lehet komoly gondolkodású. 4. Csak a hagyományos ékszerek legyenek egy lányon. Gyűrű, nyaklánc, karkötő, fülbevaló. Több ne.
2011. júl. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

1. sok smink már túl művé teszi,

2. műköröm nekem mindegy, bár álltalában csak ribancosít, de nem oszt nem szoroz.

3. egyértelműen nyílt mosolygós.

4.attól függ milyen karkötők, hát ne csillogjon túlzottan az a lényeg.

16/F

2011. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

1.) Lehet smink, de csak okosan. Ne legyen nagyon cicomázva, csak éppen annyira, hogy a természetes szépségét még jobban kiemelje.

2.)Teljesen mindegy. Azért a körmei ne legyenek ápolatlanok.

3.)Mindkettő. Legyen talpraesett, legyen fogalma az életről, de azért bulizni is tudjon.

4.)Jöhetnek, de csak ízlésesen.


17/F

2011. júl. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

1. ne túl sokat, és ne túl gyakran

2. ki lehet festve, de ne legyen müköröm, és ha kivan festve akkor frofi munka legyen

3.Legyen komoly, de sokat mosolyogjon

4.egyet értek

15-F

2015. nov. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!