Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bevállaljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bevállaljam?

Figyelt kérdés
Egy csúnya kövér csaj azt kéri tőlem h vegyem el a szüzességét és azt is mondta h képes érte fizetni is!
2011. júl. 14. 11:03
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Nem vállaltam be, mert mikor megláttam a balcsin a strandon, rájöttem h nekem is vannak határaim...

:DDD

2011. júl. 16. 13:12
 22/28 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy magasabb lett a gázsi, mert ő rá az extra árkategória érvényes!:D:D
2011. júl. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
De sajnos nem kérhetek tőle 1milliót :D:D:D
2011. júl. 16. 13:26
 24/28 anonim ***** válasza:

Húúú, ilyen rossz a helyzet?:D

Akkor mondd meg neki, hogy percdíjjal számolsz:D:D

2011. júl. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

qrvára csúnya és kövér.:D:D

De azért nem vagy pofátlan, annyira :D Hagyom inkább a p.ics.ába :D:D

2011. júl. 16. 13:33
 26/28 A kérdező kommentje:
*vagyok :D:D:D:D
2011. júl. 16. 13:33
 27/28 anonim válasza:

Okos döntés :D

Lehet, ha pénzért megérné, de csúnya, kitudja milyen beteg, nem sok az a lóvé.... Ha meg voltál csajjal és jó csajokkal fel akarod írni ezt is a listára.... rossz emlék a szexről egy életen át:-? Jól döntöttél úgy is csak dicsekedett volna... ;) Menj a Balatonon van elég szexi jó csaj s az ágyban is tud s még párt is találhatsz magadnak :P

18/F

2011. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nekem kevés olyan nő van, akit nem dugnék meg. Azokból viszont több, akikről nem szeretném, hogy mások is megtudják, hogy megdugtam. :-D


De hála az égnek van egy csomó jó csaj is.


De néha előfordult, hogy egy kis pia után valaki szebbnek/kevésbé csúnyának és okosabbnak/kevésbé butának tűnt.

2011. júl. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!