Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a férjemnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet a férjemnek?

Figyelt kérdés

Tegnap a párom elmondta hogy már egy ideje nem olyan a szex mint eddig.

Azt mondta nem miattam van, nem az én hibám. Az a helyzet hogy sokszor csak alig akar felállni és mostanában nehezebben az is hogy elmenjen.

Azt is észrevettük hogy olyan mintha kisebb lenne a pénisze.

Kérdeztem hogy ha más lenne veled akkor is ez lenne, és erre ő azt válaszolta hogy igen...

Mi lehet a baj?

Vele lehet valami vagy egyszerűen csak nem kíván már annyira?


2011. júl. 14. 12:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem tudok róla hogy lenne valami problémája.

Mi arra gondolunk hogy esetleg érszűkület lehet.

Elég sokat cigizik és mint tudjuk érszűkítő hatása van.

2011. júl. 14. 12:59
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha a reggeli merevedésével is gondok vannak, akkor lehet meg kéne beszélnie egy orvossal... nem ijesztgetésből mondom, csak hogy erre is gondoljatok... sok férfi nem megy orvoshoz ezzel a gonddal, mert kínos, pedig lehet pl szív- és érrendszeri probléma tünete.
2011. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

A múltkor pont azért hisztizett hogy szexeljünk sokkal többet.

Úgyhogy nem tudom de szerintem nem csal meg.

2011. júl. 14. 13:01
 14/18 A kérdező kommentje:

Már ő is észrevette hogy vele lehet valami probléma.

Nagyon sokat idegeskedik mostanában lehet hogy ez is közrejátszik.

2011. júl. 14. 13:04
 15/18 anonim ***** válasza:
Játszatok szerepjátékokat, beszélj szex közben és légy a vad qrvája! ;) Én imádok az lenni néha az ágyban pedig általában porcelánból vagyok.
2011. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg érszűkület! Irány dokihoz kivizsgálásra! AZONNAL!!!!
2011. júl. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

KerkAdod!


Te nagyon beteg vagy,kezelésre szorulsz.Az én IQ-m teljesen rendben van,de a tiédet erősen megkérdőjelezem!

Te honnan veszed,hogy a nők hány %-a nem ad magára esküvő után?Ha a napilapokat,vagy a netes statisztikákat nézed,gratulálok hozzá!

Friss házasság után egyáltalán nem hanyagolja magát a nő.A hanyagság általában akkor kezdődik el,amikor már van 1-2 gyerek is,és a férj sem bókol már a feleségének.


Kérdező!Beszéljétek meg őszintén,és picit próbálj változtatni,vegyél fel olyan fűzőt,amit nem nagyon vennél fel,sminkeld ki magad,legyél dögös,és rámenős!1 próbát megér. ;-)

2011. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Képzeljétek kiderült mi a probléma.

A haverjának a csaja telebeszélte a fejét hogy én nem szeretem.

A fejébe vette hogy nekem van valakim és nem szeretem.

Szombat este egy kicsit sokat ivott a barátainknál voltunk és kibukott belőle minden.

Tegnap este együtt voltunk és érdekes módon pillanatok alatt felállt a szerszám és kb 2 perc alatt el is ment :-)

2011. júl. 18. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!