Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, hogy 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, hogy 15 évesen még nem volt barátom?

Figyelt kérdés
Persze, tudom hogy ráérek még. De őszintén, másoknak ilyenkor már rég van. Nem is vagyok csúnya, és nem is vagyok elhízva. Általában kedves vagyok mindenkihez.. De még sosem csókolóztam és barátom sem volt. Pedig a nálam kevésbé szépeknek is volt már barátjuk. Nekem miért nincs? Velem van a baj? :( (Bunkók kíméljenek légyszi.)
2011. júl. 14. 15:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Most mi af*szért lenne fülye? Egyszerűen kiváncsi.
2011. júl. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
*hülye
2011. júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
köszi, h lehülyéztél, de szerintem olvasd el a leírásban az utolsó mondatomat. :)
2011. júl. 14. 16:11
 14/25 anonim ***** válasza:
Bocs,csak javítás volt,ha megnézed. :D
2011. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
nem neked szólt, hanem a 75%-osnak. :D
2011. júl. 14. 16:47
 16/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki! Ne aggódj!

Majd lesz, ha eljön az ideje. Velem is kb. ez a helyzet. Szívesen barátkozok, nyitott vagyok új emberek felé, próbálok mindenkivel kedvesen viselkedni, a kinézetem átlagos, pár kiló plussz van rajtam, de nem vagyok elhízva (max. 4-5kg plussz van rajtam). Mégsincs barátom. És nem is volt még.

Nem zavar, majd ha eljön az ideje, úgy is lesz, addig pedig élvezem a mostani életemet és a jelenben élek:)

16/L

2011. júl. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem,hogy-hogy nem zavar,hogy nincs barátod.

Én csak 14 vagyok és ráadásul fiu,de már most hiányzik az,hogy legyen valaki,akihez néha odabújhatok,megölelhetem stb...

2011. júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:

dehogy ciki :)

14leszek és nekem se volt még.

és rájöttem hogy nem is baj, mert nem vagyok még felkészülve rá. kell nekem a szabadság:)

ez hatalmas elkötelezettséggel jár. van időd még ;)

2011. júl. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki? Én legalábbis nem tartom annak, hogy nem volt még barátnőm és én sem csókolóztam még...

21/f

2011. júl. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
én is 15 vagyok ... és nekem se volt semmi még ... de ha barátnőimmel sétálgatunk vagy vmi és meglátnak egy helyes pasit vagy látják hogy nézek vkit egyből "összehozzak vele egy találkát?" x) meg ilyenek ... :P
2011. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!