Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, hogy 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, hogy 15 évesen még nem volt barátom?

Figyelt kérdés
Persze, tudom hogy ráérek még. De őszintén, másoknak ilyenkor már rég van. Nem is vagyok csúnya, és nem is vagyok elhízva. Általában kedves vagyok mindenkihez.. De még sosem csókolóztam és barátom sem volt. Pedig a nálam kevésbé szépeknek is volt már barátjuk. Nekem miért nincs? Velem van a baj? :( (Bunkók kíméljenek légyszi.)
2011. júl. 14. 15:38
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. jó, van, mikor pl. megnéznek a utcán, strandon, beszólnak olyasmit, stb. az jól esik. tehát biztos nem vagyok visszataszító, ezzel akkor nincs baj. csak nem értem, nekem ezzel miért nincs szerencsém. :D meg akik vannak fiúismerőseim, azokkal mind csak haverkodok. na mind1 majd lesz valami. :D
2011. júl. 14. 20:51
 22/25 anonim ***** válasza:

ne görcsölj rá, hogy minél hamarabb legyen egy pasid, hanem csak élvezd az életet és majd akkor, mikor "elfeledkezel" a szerelemről, akkor leszel szerelmes :P

szintén 15/L és még nekem sem volt barátom mert én is nagyon rágörcsöltem, de mostmár nem fogok :D

2011. júl. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
100%

Nekem sem volt még barátom, eléggé önbizalomhiányos vagyok, kisebbségi komplexusom is van. Ezt az évek alatt megfejeltem még egy jó kis depresszióval, meg még egy problémával, amit most inkább nem részleteznék. Úgyhogy NYUGI, mert 15 évesen előtted áll a világ, és amint írtad se a külsőddel, sem pedig a belső értékeiddel nincs gond. Így pedig hamarabb rád talál a szerelem, mint hinnéd. :) Egyáltalán nem vagy elkésve semmivel. Továbbra is legyél kedves mindenkivel, mosolyogj sokat, légy nyitott, érződjön a kisugárzásodon, hogy igen, te egy magabiztos, önmagát és másokat is szeretni tudó csajszi vagy.

Sok sikert a továbbiakban! :)

19/L

2011. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
ajj, igen igazából van egy kis önbizalomhiányom és talán egy kis szoc. fóbiám is, ezt próbálom leplezni, de gondolom azért kicsit meglátszik. tehát ez is rá tesz sajna. :(
2011. júl. 14. 22:46
 25/25 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem az!

ez mostanság ritkaság szóval örülj neki.

Ha meg társat akarsz találni akkor különösebb tippem nincs mint ,hogy menj be a városba és érezd jól magad ,szerintem biztos lesz olyan "bátor" fiú aki oda megy hozzád és kialakulhat belőle bármi.

16/f (a közelből :D)

2011. júl. 15. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!