Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az összes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az összes kisebbségi komplexussal rendelkező "férfi" mindenért a nőket okolja?

Figyelt kérdés
Persze csak neten nagy a szájuk, ezek a tipikus "minden nő kva?" kérdéseket feltevő egyének, akik vasággyal nyomnak 50 kg-t és itt geekeskednek a gép előtt egész álló nap, ahelyett, hogy inkább elmennének futni, esetleg sétálni a friss levegőre és talán ott találnának maguknak egy hús-vér csajt. Jaj, elfelejtettem, hogy nekik nem jó az átlagos lány, nekik igenis a műcicis, műkörmös partipi*a kell, he meg nem kapják meg, akkor alapból leribancoznak minden nőt. Ezek férfiak?
2011. júl. 14. 15:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Vaságy nélkül is 90 kiló vagyok, az sem zsir, nem nyáladzok plázaribancok után, de attól függetlenül azt gondolom, hogy minden nő ribanc. Nah jó, a 75 százalékuk. A maradék 25 meg szimplán hülye.
2011. júl. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
nem, ezek nem férfiak. de te is rohadtul általánosítasz nem gondolod? a helyzet az, hogy rengeteg szutyok ember van ezen a Föld nevű bolygón, meg kis hazánkban is, független attól hogy nők vagy férfiak. és igen, sok csalódott ember van ezen az oldalon.
2011. júl. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Mert mind olyan pasiról áradozik, hogy legyen "kedves", meg "becsületes", meg "lehessen vele beszélgetni mindenről".


És hogyha ilyen vagy, akkor "barát" leszel, és vége a kapcsolatnak.

És ez.... bosszantóó!

2011. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:38


szimplán akkor anyád is hülye?? mert ő is nő gondolom...

értelmes egy lény vagy bmeg XD :D szimplán egy szánalmas alak/állat vagy...

Értem hogy nem szereted a nőket.... végülis pasit is találsz magadnak és lesz majd neked seggbekuki:))) biztos élvezni fogod!!!

2011. júl. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
és még annyit hogy szimplán felejts el levegőt venni te bunkó gyökér
2011. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
és a kérdezőnek viszont igaza van!!!!
2011. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
59%

Hát akkor kifejtem, miért is ribi a nők 75 és hülye a 25 százaléka.


1. A nő mire vágyik? Biztonságra. A mai világban ez mit jelent? Pénzt. Hány pasit láttál gazdag nővel kavarni? Vannak, de milliószor kevesebben, mint forditott felállásban. Kik adják oda a testüket, lelküket pénzért? Nah ugye. Beetetitek a pasikat, hogy puszcsi, lávcsi, csak dőljön a lé. Valahol olvastam, hogy a nők olyanok, mint a csimpánzok. Ugrálnak fáról fára, de addig nem engedik el az egyik ágat, mig meg nem kapaszkodtak a másikban. Miért? Mert egyedül képtelenek érvényesülni, mindig kell maguk mellé egy férfi. Az meg megint elég nagy ribiség, hogy dobsz valakit, Fokozhatnám a végtelenségig, de ha gondolod inditok egy kérdést, kedves férfitársaim között, hogy: "Titeket mivel vert már át nő!".


2. Hülyél. Tegyük fel geek vagyok, meguntam csorgatni a nyálam a monitor előtt a műkörmös plázaribikre és nagy nehezen ráveszem magam, hogy elmenjek sétálni. Véletlenül belebotlok egy átlagos, kedves, hétköznapi lányba. Beszélgetünk, összeismerkedünk, néha találkozunk, aztán egyik találkán mikor arra terelődik a téma, hogy mennyire kedvelem belövi, hogy: "...nagyon kedves, meg aranyos srác vagy, de én úgy gondolok rád, mint barát..." Mert ugye ez szokott történni, mivel az olyan lányok, mint a kérdező is, meg a bájgúnár semmirekellő diszgyökerek után csorgatják a nyálukat, nem pedig a rendes, kedves, törődő férfiak után. De alap esetben persze minden pasi gyökér, mert neki kellett összejönni egy paraszttal, aztán sir egy rendes srác után, de amikor ott áll előtte, biztos lepattintja.


Szerintem elég nyilvánvaló, hogy minden nő ribi. Lehet köcsögözni, attól még ribi maradsz. :)

2011. júl. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
46%

"Lehet köcsögözni, attól még ribi maradsz."


a jó édes ku.rva anyád az a ribi.rólam ne pofázzál már te kis csics.ka gci.Mikor nem is ismersz és énse téged szerencsére.Akkor meg a gci szádat fogd már be.Remélem soha nem is lesz szerencséd a nőkkel te kis bu-zi gyerek.És remélem idő előtt halsz majd meg minél hamarabb:) te fas.szopó bas-zd szájba anyádat apáddal együtt meg az összes családtagodat is:)

2011. júl. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
nyilvánvaló hogy akkor szrás után kinyalhatod a seggemet :)
2011. júl. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 13:56

Igazad van. Válassz is inkább egy másik pasit, vagy kecskét. :) Utóbbi biztos nem hajt a pénzedre és megél egy kis szénán. Sok sikert. :)

2011. júl. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!