Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy döntsem el, hogy melyikük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntsem el, hogy melyiküket válasszam?

Figyelt kérdés

Van két srác. Mindkettő bejön, és én is tetszem mindkettőnek. Nagyon rövid ideje ismerem őket, és még egyik sem kezdeményezett. Az egyik ugyan jobban tetszik, vele ilyen első látásra szerelem, viszont ő az a tipikus menő srác, akiért mindenki odavan, így hiába tetszem neki, nem biztos hogy szeretne bármi komolyabbat, de ki tudja. A másik is tetszik, viszont nem volt olyan nagy hatással rám mint az előző. Ő kedves, vicces, aranyos, és nála tutira tudom hogy összejönne vele a dolog. Viszont ha összejövök vele akkor tuti elszalasztom az előzőt, de ha az elsőre várok, akkor könnyen előfordulhat a "padlóra a két szék közül"

Nem kérem, hogy döntsetek helyettem, csak nem tudom, hogy döntsem el


2011. júl. 15. 22:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

22:58 igen a menővel nekem is pont ez a problémám:)

Amúgy normál esetben én is azt választanám aki jobban tetszik, de ha a másodikkal úgy találkozom, hogy nem ismerem az elsőt, akkor simán összejöttem volna vele, de így nehéz...

Akik pedig nem tudnak normális választ írni, inkább kíméljenek meg, a többieknek köszi:)

2011. júl. 15. 23:03
 12/14 anonim ***** válasza:
én is voltam ebben a helyzetben..szerintem a másodikat, valószínű hosszabb kapcsolat lesz, hiszen a menő tisztában van vele, hogy bárkit megkaphat és szerintem találna hamar másik lányt..legalábbis nálunk ez volt, megbántam, hogy elszalasztottam az első srácot:/
2011. júl. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ismerek erről a szituról egy idézetet, az a lényeg h a másodikat válaszd, mert ha az első igazán kellett volna akk nem vetettél volna szemet a másodikra

ebben azért van igazság

2011. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ebben tényleg van igazság, csakhogy a 2 srácot kb 10 perc különbséggel ismertem meg...
2011. júl. 16. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!