Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg apukát?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy győzzem meg apukát? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit neten ismertem meg egy éve, de találkoztunk már élőben meg minden. csak ugye nagyon messze lakik tőlem meg minden. arra gondoltunk hogy én megyek le, de apával azért egész jóban vagyok,szóval inkább mondtam, hogy jöjjön ő le. a baj csak az, hogy sosem volt még barátom, és ezért apa nem volt elragadtatva , amikor mondtam ,hogy idejönne 2 napra. csak hát tényleg messze lakik és most felesleges lenne ha feljönne 2 órára. mit mondjak apának, hogy megengedje , hogy nálunk aludjon a srác? valami hihető indok?: )


16/L


2011. júl. 17. 15:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
fater szex lesz ma este :D
2011. júl. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
csak barátok vagyunk a sráccal : D és tényleg,mert barátnője van : D csak ritkán látjuk egymást ,azért akarom felhívni
2011. júl. 17. 15:12
 3/16 nielindi ***** válasza:
apa nyugi! csak a popsimba engedem, igy szűz maradok!!
2011. júl. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
fatert iderje hogy megtegyem azt amit anyu is megtett:D
2011. júl. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
és te véletlen nem akarsz tőle többet? :D
2011. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
az oks hogy barát de ha meghalják fiuvs lány gey éjszaka megbocsás de erről kinek ne a szex juttna eszébe? előző voltam és amugy maggyőzöd hogy tényleg nem lesz olyan én biznék a lányomba persze nincs igy nekem könnyü ezt megtenniX)
2011. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem akarok tőle többet. de légyszíves értelmes válaszokat...
2011. júl. 17. 15:16
 8/16 anonim ***** válasza:
Mond el neki ugyanúgy ahogy itt leirtad. Van barátnője csak barátok vagytok, és az este miatt sem kell agódnia mert külön szobában alszotok. :)
2011. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Dr. Pizza válasza:
és a srác hány éves?
2011. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
engem is érdekel hogy nem akkarsz többet?
2011. júl. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!