Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy kollégám. 11 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kollégám. 11 évvel idősebb mint én (én 23 leszek). Ma kiderült, hogy szeretne többet, pedig családos ember, s nekem nyáron lesz a lagzim. Mit mondjak, és hogyan, hogy nem bántsam meg?

Figyelt kérdés
Hogy tudnám neki szépen megmondani, hogy maradjunk ugyanolyan barátok mint eddig, hogy ne bántsam meg? Kérlek segítsetek
2009. ápr. 2. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nehogymár még Te érezd magad feszélyezve, mert szereted a párodat, és nem mégy bele egy olyan kapcsolatba, ahol 2 plusz embert átvágnátok! Teljesen igazad van!

Mondd meg neki, amit gondolsz! Kellemetlenül meglepett, és nem esett jól a kezdeményezése, mert Te eddig nagyon kedvelted, mint barátot, kollégát! AZt is mondd meg neki, hogy Te nem az a nő vagy, aki (ráadásul menyasszonyként) családos férfival összeszűri a levet, és nagyon rosszul esik, hogy ilyet feltételezett Rólad!

Persze hozzáteheted, hogy hajlandó vagy elfelejteni az egész kezdeményezést, mintha mi sem történt volna, amennyiben ő is visszatér a jövőben a régi kerékvágásba.

De a lényeg, hogy neki legyen lelkiismeretfurdaláa, ne még Neked!

Esetleg mint barát, megkérdezheted, mi a baja a házasságával, illetve miért érez késztetést ok nélül a felesége megcsalására, és adhatsz neki tanácsot, hogy próbálja rendbehozni a problémát.

Hypathia

2009. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szépen úgy, ha kicsit hanyagolod, kerülöd. Ha barátkozol, nem érti meg, hogy nem, azt hiszi, ez olyan női "talán" és akkor tényleg sértődés lesz.
2009. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Valószínűleg a kibeszélést választanám, egy aránylag nyugodt helyen kikérdezném, hogy mi a problémája a nejével és hogy esetleg beszélgetéssel hogyan tudnál neki segíteni. Majd mesélnék arról, hogy az adott helyzetben a pároddal ti mit csinálnátok, hogyan viszonyulnátok a problémához. Evvel hangsúlyozod azt is, hogy fontos számodra, mint barát és azt is, hogy összetartoztok a barátoddal.
2009. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Nem találkozunk mindennap, mert Tűzoltóságon dolgozom, s csak 3 naponta van szolgálatba. Mint barát tényleg fontos nekem. Ha nem lenne párom akkor se szeretnék Tőle semmit, mert hát ott a családja. Még egyszer köszönöm a segítségeteket

2009. ápr. 2. 14:08
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is, meg lehet mutatni neki büszkén majd az esküvői meghívótokat, és ahányszor csak beszéltek, áradozz a készülődésről, hogy milyen csodás lesz az esküvő, lesz-e nászút, és milyen csodás is a te párod. Ezt abban az esetben, ha laza vagy, csak nehogy megsértsd!

Másodszor, hogy ne gázolj bele a lelkébe, érdemes egyszer tényleg, és komolyan leülni vele, és áttárgyalni egyszer és mindenkorra, hogy köztetek több nem lehet barátságnál. Határozottnak kell lenni, abból értenek a férfiak!

2009. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig nem neked kellene a párkapcsolati problémáival foglalkoznod. Az nagyon ingoványos talaj.
2009. ápr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Nem hiszek férfi-női barátságban. Lehet, hogy sokáig titkolja, talán maga előtt is, de soha nem önzetlen és vonzalom-mentes.


Szerintem tisztázzátok, ne kéresd magad kicsit se, ne vedd fel az ilyen jellegű próbálkozásait, mint ha meg se hallanád avagy határozottan mondj nemet. Csak mindkettőtöknek rosszabb lesz, ha bizonyos mértékig partner vagy a "játékban". Pár hét és rendbe fog jönni, és ki tudja, talán nektek mégiscsak lesz belőle barátság.

2009. ápr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mondjuk én hiszek a lány-fiú barátságba. Az a gond, ha szolgálatba van nem tudunk leülni nyugodtan beszélgetni, mert bármikor riasztást kaphat. Én pedig du-tán nem tudok maradni. Remélem meg tudjuk beszélni, s maradhatunk barátok.
2009. ápr. 2. 15:21
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem azért te is hibás vagy a dologban, mert ahhoz hogy ide jutottatok "érzelmileg", neked a te irányodból is kellett olyan jelzéseket kapnia amelyre o így reagált. vagy egyszeruen félreértelmezte a viselkedésedet.valaki itt írta, hogy nem hisz a férfi-no igazi barátságban.szerintem is akármilyen barátság valamelyik oldalon akár a noin akár a férfin háttérben mindig bújkál a legjobb esetben is érzelem.
2009. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kell az ilyen 11 évvel idősbeket úgy a szivedre venni. Nehogy ezért ott maradj:) Csak bepróbálkozott. Ennyi.
2009. ápr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!